img

Paylaş

img

Paylaş

img

Paylaş

Balık Burcu Yükseleni

Balık burcu Yükselenine göre kadını ve erkeği genel özellikleri. Balık burcu yükselen burcuna bakılarak genel analizleri nasıldır?

Yükselen Balık burcu yönetici gezegen olarak Neptün’den ilham alır. Neptün gezegeni ise idealizm ve ilham alma konusunda adeta esin kaynağıdır. Su burcu olarak karşımıza çıkan Balık burcu yükseleni, olumlu ve idealist hayat görüşü ile değişken bir yapıdadır. Yükselen burçlar, dışarıdan nasıl göründüğünüzün yanı sıra sizin kendinizi nasıl konumlandırdığınızı da etkiler. Ay ve yönetici gezegen ile bağlantılı olarak karşımıza çıkan yükselen burç, tıpkı normal burçlarımız kadar etkilidir.

[maxbutton id=”1″ ] [maxbutton id=”2″ ] [maxbutton id=”3″ ] [maxbutton id=”4″ ]

Balık Burcu Yükseleni Hesaplama?

Balık burcu yükseleninin taşıdığı anlam Neptün’ün yönetici gezegen olarak karşımıza çıkıyor olmasıdır. Yükselen burç Balık, kişilerin gösterdiği birtakım karakteristik özellikleri ifade eder. Daima iyi niyetini koruyan ve başkaları tarafından oldukça sevilen insanlar olarak tanımlanabilir. Yükselen burç olarak Balık vasıflarını taşıyanlar, yüksek ideallere sahiptir ve minik ayrıntılardan uzak durmayı sever balık burçları hakkında günlük burçlar ile hayatınıza yön vermek isterseniz ilgili sayfayı günlük burçlar üzerinden takip edebilirsiniz.

Her burçta olduğu gibi yükselen burçlar, ortalama iki saatte bir değişim gösterir. Bunun anlamı doğduğunuz saatin önem taşıyor olmasıdır. Balık burcunda Yükselen burcu hesaplama yapılırken cinsiyet, doğum tarihi, doğum saati ve nerede doğdunuz ona bakılarak yorumlanır. Bu bilgilere sahip olanlar, yükselen burcu hakkında rahatlıkla fikir sahibi olabilir.

Balık Burcu Yükseleni Hangi Özellikleri Taşır?

Balık burcu yükseleninin taşıdığı özellikler sıralanacak olursa ilk aşamada idealist, duyarlı ve oldukça hassas bir karakterin varlığından söz edilebilir. Balık burcu yükseleninin sahip olduğu diğer özellikler şu şekilde sıralanabilir:

 • Hayal dünyası oldukça gelişmiş, romantik ve uyumlu,
 • Karar aşamasında farklı kişilerin fikirlerine ihtiyaç hisseden,
 • Gerçeklerden uzaklaşarak kendisini hayal dünyasına kaptıran,
 • Çekingen yapısı yüzünden yeteneklerini göstermekten çekinen,
 • Başka insanlara yardım etme isteği duyan,
 • Sanatsal alanlara yatkın ve başarılı olan,
 • Aşk ilişkileri ve ikna etme büyüsü konusunda ütopik beklentileri çok fazla olan,
 • Farklılaşan hayat şartlarına oldukça kolay uyum sağlayan,
 • Farklı burçların aksine var olan problemlerden kaçmak isteyen,
 • Karar alma ve hayata geçirme konusunda zorlanan,
 • Hemen hemen her aşamada sezgi ve duygularını ön plana koyan.

Balık Burcu Yükseleni Hangi Fiziksel Özellikleri Taşır?

Balık burcu yükseleninin taşıdığı fiziksel özellikler ve hoşlandıkları, yükselen burcun farklı gezegenlerle olan ilişkilerine göre ayrıntılarda farklılaşabilir. Genel olarak yükselen Balık burcunun özelliklerine bakılacak olursa şu noktalar karşımıza çıkar:

 • Farklı zamanlarda farklı görünmekten ve stil değişiklikleri yapmaktan hoşlanan,
 • Metabolizma yönünden zarar görmeye yatkın,
 • Gerçeklerle yüzleştiğinde psikolojisi bozulmaya elverişli,
 • Açık renkli ve solgun görüntüsünün yanı sıra iri gözlere sahip olan,
 • Oval biçimde yüz yapısına sahip olan,
 • Küçük ve estetik açıdan güzel ayaklara sahip olan,
 • Hayatının ilerleyen dönemlerinde kilo almaya yatkın olan.

Yükselen Burcu Balık Kadını

Yükselen burcun Balık olduğu kadınlar isteklerini gerçekleştirmek için özveri ile çalışmayı göze alır. Hassaslıkları ile özdeşleşen Balık kadınları, iyi huylu görünüşlerinin ardında hırslı bir yapıyı da barındırır. Duygusal ve romantik kişilikleri, zaman zaman kırılganlık veya alınganlıkların önüne geçemez. Sezgileri güçlü olan kadınlar, evlerine son derece bağlıdır ve misafirlerini memnun etmekten hoşlanır.

Yükselen Balık kadınlarısanata karşı ilgi göstermelerinin yanında genel olarak güzel görünen şeylere karşı ilgi duyarlar. Hayal kurmak, keyif alabildikleri eylemlerin başında gelir ve saygı görmekten hoşlanan bir yapıları vardır. Başkalarının saygısını kazandıklarında ise son derece mutlu olurlar.

Yükselen Burcu Balık Kadını Aşk Hayatı

Yükselen burcun Balık olduğu kadınların aşk yaşamı zaman zaman fazla duygusallık içerebilir. Hayatlarında aşkı önemli bir noktaya koyduklarından, karşı taraftan bekledikleri ilgi ve sevgi üst düzeydedir. Karşılarındaki kişiye karşı tutumları ise genellikle sevecen, ilgili ve anlayışlı olarak tanımlanabilir. Çıkarcı tutum sergileyenlerden hiç hoşlanmadıkları gibi karşılarındaki erkeğin samimiyetini ve bağlılığını tam anlamıyla hissettirmesini bekler.

Yükselen Burcu Balık Erkeği

Yükselen burcun Balık olduğu erkekler yardımseverlikleri ile ön plana çıkar. Yardıma ihtiyaç duyanlara kayıtsız kalamazlar ve paraya düşkünlükleri söz konusu değildir. Bu nedenle iş yaşantılarında hırslı yapıya sahip değillerdir. Mütevazi karakterlerinin yanı sıra zarif yapıları ile sosyal ortamlara girdiklerinde etki bırakmayı başarırlar.

Yükselen Burcu Balık Erkeği Aşk Hayatı

Yükselen burcun Balık olduğu erkeklerin aşk yaşamı aradıkları kadını bulduklarında değişir. Eşlerinin mutluluğunu ön planda tutan ve sadakat gösteren yapılarını romantik tavırlarla destekler. Sahip oldukları sevecen imajları ve hitabet özellikleri sayesinde girdikleri ortamda veya ilişkilerinde olumlu bir etkiye sahiptirler.

Üstlerine gidildiği zaman canları sıkılabilir ve duygu dünyalarında ani değişimler yaşanabilir. Kırılgan olduğu zamanlarda yalnız kalmaktan ve sorunlarını tek başına çözümlemekten hoşlanır. Romantik ikili ilişkilerinde ise oldukça seçici davranan yükselen Balık erkekler, karşı taraftan saygı ve dürüstlük bekler. Bunun yanı sıra birlikte oldukları kişinin kendilerinden daha fazla konuşmasından hoşlanmazlar.

0 0 oy
Değerlendirme
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerini paylaş yorum yap..x