img

Paylaş

img

Paylaş

img

Paylaş

Ve Elgaytü Aleyke Mehabbeten Minni Duası Nasıl Yapılır?

Ve Elgaytü Aleyke Mehabbeten minni duası büyü mü, Nasıl yapılır? Kaç defa okunmalı 41 kere ve 313 kere Okuyanlar neler yaşadı yorumları. Etkileri manası ve fazileti mutluluğun şifresi.
Ve Elgaytü Aleyke Mehabbeten Minni Duası

Ve elgaytü aleyke mehabbeten minni anlamı ve fazileti açısında bu duanın sevdiği insanı kendine aşık etmek için çok tesirli olduğu söylenir. Taha Suresinin 39. Ayetinin son kısmında bu dua geçmektedir Ebced değeri 1227 olarak tespit edilmiştir. Arapça yazılışına göre ilgili ayetin bahsedilen kısmının tüm harflerinin hesaplanmış toplam değeri 1227’dir. Aşık etme duası olarak bu ayeti kerime isimlerinizin ebced değerleri dahil edilerek zikredilip okunabilir. Muhabbet celbi ve aşık etmek için çok fazileti olduğu söylenir. Gizli ilimler kaynaklarına göre aşk duası niyetinde ritüel yapmak isteyenler “Ve elgaytü aleyke mehabbeten minni” tesiri ve fazileti açısından Taha Suresinin 39. Ayetinin bahsedilen kısmını dua olarak okuyabilirler. Sevdiği insan ile arasında hiç sebep yokken ayrılık yaşayanlar, eşler arası muhabbet duası niyetleri için “Bismillahirrahmanirrahim. Ve elgaytü aleyke mehabbeten minni” 41 kere veya 780 kere olarak okunur ve çok faziletli olduğu Alimler tarafından söylenmektedir.

Ve Elgaytü Aleyke Mehabbeten Minni Anlamı

Taha Suresi 135 ayettir Mekke’de nazil olmuştur. İsmini birinci ayetinde yer alan “Tâ. Hâ” mukataa harflerinden almıştır. Taha suresi Kur’an-ı Kerim’de 16. cüzünde yer alır. Mekke döneminin ortalarında nazil olan bu surenin saymakla bitmeyen faziletleri vardır. Taha suresi 39. ayetinde yer alan ve ayetin son kısmında bahsedilmiştir. Muhabbet duası niyetiyle okunan ayeti kerimenin Arapça okunuşu “Bismillahirrahmanirrahim. Ve elgaytü aleyke mehabbeten minni” anlamı Taha suresinin 39. ayeti mealinde yer aldığı üzere “Onu (bebek Mûsâ’yı) sandığın içine koy ve denize (Nil’e) bırak ki, deniz onu kıyıya atsın da kendisini, hem bana düşman, hem de ona düşman olan birisi (Firavun) alsın. Sana da, ey Mûsâ, sevilesin ve gözetimimizde yetiştirilesin diye tarafımızdan bir sevgi bırakmıştım.” koyu punto ile işaretli kısımda görüldüğü üzere muhabbet ve sevgi niyetleri için bu ayeti kerimenin bahsedilen kısmı “Arapça okunuşu” kısmında yazıldığı gibi aşk duası niyetiyle 41 kere okunmaktadır.

Ve Elgaytü Aleyke Mehabbeten Minni Etkileri

Gizli ilim kaynaklarında bahsi geçen “Bismillahirrahmanirrahim. Ve elgaytü aleyke mehabbeten minni” okuyanlar tarafından etkileri anlatılmıştır. Bu ritüel muhabbet duası şeklinde niyet edilerek uygulanır. Halis bir kalp ile inanarak okunduğunda; eşler arası muhabbet, sevgililer arası muhabbet ve aşık etme gideni geri getirme, kendine bağlama etkileri vardır. 41 kere okunduğunda karşı tarafın doğal bir şekilde size karşı ilgisi ve muhabbet başlar. Platonik aşk acısı çekenler bu duayı sevdiği insanın aşk ve muhabbetini celp etmek için okuyabilirler. Okumalar başladığında karşı tarafın aklı kalbi size döner ve sizi düşünmeye ve sizi görmek istemeye başlar. Aklı kalbi fikri sende olur en yaygın etkileri bunlardır. Ünlü Medyum hocalar arasında işinin ehli ender olan medyumlar var bu ritüel sayesinde danışanlarına yardım sağlıyorlar.

Ve Elgaytü Aleyke Mehabbeten Minni Kaç Defa Okunmalı

İsimlerin Ebced değerleri hesap edilerek okunması daha iyi sonuç verir. Her ismin bir ebced değeri vardır Ledün ilmi kitaplarında bahsedildiği üzere Ebced ilmine göre her insanın isminin harflerinin bir ebced değeri sayısı vardır. Bu isimler anne adınız ve kendi adınız olarak isimlerin ebced değerleri hesaplanır ve sonra karşı tarafında anne adı ve kendi isimlerinin ebced değerleri hesaplanır çıkan tüm sayılar toplanır. Sonra bu isimlerin ebced değerleri üzerinden “Bismillahirrahmanirrahim. Ve elgaytü aleyke mehabbeten minni” kaç kere okuyacağınız ortaya çıkar. İsimlerinizin ebced değerlerini öğrenmek için arama motoruna isminizi yazın ve sonuna ebced değeri yazın.. arama yapın isminizin ebced değerini gösteren web sitelere bakın kolayca öğrenmiş olacaksınız.

Ve Elgaytü Aleyke Mehabbeten Minni” Kaç Defa Okunmalı Nasıl Hesaplanır?

Ve Elgaytü Aleyke Mehabbeten Minni Arapça yazılışına göre harflerinin Ebced Değeri 1227 her bir harf toplanarak hesap edilmiştir. Okuma için hesaplama yaparken 1227 ilgili ayetin bahsedilen kısmının ebced değerleri isimlerinizin toplam ebced değerlerine dahil edilerek toplam çıkan sayı zikredilerek okunmalıdır.

Ritüel Nasıl yapılmalı örnek ile anlatalım

Ve Elgaytü Aleyke Mehabbeten Minni (Ebced Değeri 1227)

Örneğin Anne Adınız: Ayşe (Ayşe İsminin Ebced Değeri Sayısı 377)

Kendi Adınız: Selma (Selma İsminin Ebced Değeri Sayısı 131)

Sevdiğiniz İnsanın Anne adı: Sevim (Sevim İsminin Ebced Değeri Sayısı 116)

Sevdiğiniz İnsanın Adı: Ahmet (Ahmet İsminin Ebced Değeri Sayısı 53)

Sevdiğiniz insanın Anne adını bilmediğiniz durumlarda “HAVVA” isminin ebced değeri olan sayıyı kullanabilirsiniz.

Tüm isimlerin ve Ayetin bahsedilen kısmının toplam Ebced değeri sayılarını topladığımızda: 1904 kere “Bismillahirrahmanirrahim. Ve elgaytü aleyke mehabbeten minni” duasını okumanız gerektiğini öğrenmiş oluyorsunuz. Aşk ritüeli yapmak için ilgili duayı kaç kere okuyacağınızı öğrenmeniz gerekiyor! Bunun en doğru hesaplama yöntemi Ebced hesabı yapılarak okunacak duanın kaç defa okunacağının tespit etme yöntemi yukarıda bahsedildiği şekildedir. Besmele sadece ilk başta okunsa yeterlidir tekrar edilen okumalarda her defasında besmele çekmeniz gerekmiyor. En Etkili ritüeller arasında yer alır denenmiş bir ritüeldir aşık etme duası için bu ritüel kesinlikle bahsedilen şekilde adabına göre uygulanmalıdır.

Ve Elgaytü Aleyke Mehabbeten Minni Ritüeli Nasıl Yapılır?

Ritüel Abdestli yapılmalıdır abdest alın ve İsim bilgilerinizin Ebced değerlerini öğrenin ve tüm sayıları toplayın. “Bunu nasıl yapacağınız hakkında bilgi üst kısımda yazıyor.” Anne adını bilmediğiniz durumlarda “HAVVA” isminin ebced değeri olan sayıyı kullanabilirsiniz. Pazar günü Yatsı vakti girdikten sonra her hangi bir saat başlanabilir. Öncesinde 2 rekat Hacet namazı kılın “Niyet ettim Allah Rızası için Hacet Namazı Kılmaya” diye niyet edip namazı kılabilirsiniz.

Namaz kıldıktan sonra okumalara başlamadan önce kesinlikle niyet duası okunmalıdır.

Niyet duası: Ya Rabbi Falancayı seviyorum onunda beni sevmesini istiyorum. Taha Suresinin 39. Ayetinin hürmetine sevdiğim insanla aramıza aşk ve muhabbet nasip et. Aramızda engeller, soğukluk ve uzaklık varsa kaldır Ya Rabbi onu bana yaklaştır aramıza celbi muhabbet lütfeyle. Amin.. diye dua edilir.

Kıbleye dönük olarak İsminizin Ebced değerlerini topladığınız toplam sayı üzerinden okuma yapacaksınız. Örneğin yukarıdaki tabloya göre isimlerinizin Ebced değerini topladığınız okuma sayısı 1904 olsun diyelim buna göre; 1904 kere “Bismillahirrahmanirrahim. Ve elgaytü aleyke mehabbeten minni” duasını okumaya başlayın. İlk okuma esnasında besmele çekmeniz yeterlidir sonraki okumalar aralıksız olarak peş peşe okunmalıdır. Tek seferde hiç bir şart ve koşulda okumayı bölmemeniz gerekiyor “okumalara ara verilmeden bir kerede başlayıp okunmalı” Okuma esnasında “misk, amber, gül yağı” tütsüleri yakılması gerekiyor bunlardan birini seçebilirsiniz. Muradınızın sonuç vermesi için aşk ritüelinin işlevsel hale gelmesini istiyorsanız üst üste 3 pazar günü olacak şekilde bu aşk duası ritüelini tekrar etmeniz gerekiyor. Evlilik duası gibi çok tesirli bir ritüeldir bu aşık etme ritüelini adabına uygun yaparsanız “bu dua sayesinde evlendim” veya aşkıma kavuştum diyeceksiniz.

Taha suresinin 39. Ayeti içerisinde yer alan "Ve Elgaytü Aleyke Mehabbeten minni" Kur'an-ı kerim Taha suresinin 39. Ayeti içinde geçen ayetin bir kısmıdır. Ve kesinlikle büyü değildir! Ayetin Türkçe Anlamı: "Sana, Kendimden muhabbet (sevgi) verdim." demektir. İnsanlar arasına muhabbet için niyet edilir ve dua şeklinde zikir edilerek okunabilir. Allah cc Niyetleri bilmektedir ve her şeye Kadirdir. Allah cc dilerse isteğiniz yerine gelecektir. Büyü olarak görmek ve büyü yapıldığını düşünmek doğru değildir.

Taha suresinin 39. Ayeti olduğu için ve bu ayeti kerimede yer alan bir kısım olduğu için en iyi okuma sayısı 39 defa okunmalıdır. Taha suresinin ayet sırasının 39 numaralı ayeti olduğu için bu sayıda okunması daha çok faydalıdır. Taha suresi Kur'an'ın 20. suresidir. 20X39= 780 olarak hesaplanarak okunur ve çok faziletli olduğu Alimler tarafından söylenmektedir. Tercihen 41 defa ve 70 defa ve 101 defa okuyanların yaşadıkları deneyim ve tecrübeleri yorumlar kısmından okuyabilirsiniz.

Taha suresi 39. Ayeti içinde geçen bu ayeti kerimenin bir kısmı olarak bilinen bu duayı okuyanlar eşler arasına muhabbet, sevenler arasına muhabbet sağlamak niyetiyle okurlar. Taha suresinin 39. Ayeti içerisinde geçen “Ve Elgaytü Aleyke Mehabbeten minni” zikri Aşk ve muhabbet duası niyetiyle okunduğunda aşık etme ve kendine bağlama durumları okuyanlar tarafından tecrübe edilmiştir.

Ve Elgaytü Aleyke Mehabbeten minni denenmiş yorumlar ve tecrübeler hakkında daha fazla bilgi için yorumlar kısmına bakmanızı tavsiye ederiz. Denenmiş ve fazilet açısından tesirleri olan bu ayeti kerime aşık etmek sevdiğini kendine bağlamak ve aşk yönünde muhabbet tesir etmek için niyet edilerek okunabilir. Allah cc izin verirse dilek ve hacetinizin neticesi sonuç verir.

Ve Elgaytü Aleyke Mehabbeten minni etkileri kişiler arasında muhabbet ve arayı ısıtma için okunduğunda karşı tarafın size karşı ilgisi ve alakası muhabbeti artmaya başlar. Bu durum kişinin bünyesinde büyü gibi etki etmez daha çok manevi ve doğal olarak gerçekleşir çünkü yapılan dualar ve okunan ayeti kerime büyü değildir.

Ve Elgaytü Aleyke Mehabbeten minni Cübbeli Nediyor? büyü olmadığı yönünde sohbetleri olmuştur. Ayeti kerime zikredilebilir ve hatta karı koca arasına ve sevenler arasına muhabbet hasıl olsun diye okunabilir demiştir. Sonuç olarak muhabbeti ve aşkı insanlar arasına teşkil edecek Allah cc 'dür bizler sadece zikirle ve dualar ile her şeyi Allah cc'dan diler ve isteriz.

Ve Elgaytü Aleyke Mehabbeten minni 41 Kere Okunursa Ne olur? Sevdiğiniz insanı düşünerek okudunduğunda karşı tarafta muhabbet ve aşk tecelli etmeye başlar. Temiz ve Hulusi kalp ile okunmalıdır ve sonucu Allah cc tayin edeceğini bilinmelidir. Dua ve Ayetlerin çeşitli sayılarda zikredilmesinin fazileti ve tesiri bir çok ilmi kaynaklarda bildirilmiştir.

Ve Elgaytü Aleyke Mehabbeten minni taha Suresinin 39. Ayetinin bir kısmında geçmektedir. Ebced değeri 1227'dir! Arapça yazılışına göre tüm harfleri Ebced ilmine göre tek tek hesaplanmıştır. Okumalar esnasında ilgili ayetin Ebced değeri isimlerinizin Ebced değerlerinin toplamına dahil edilerek okunabilir.

5 16 oy
Değerlendirme
Abone ol
Bildir
guest
16 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Zeynep Fransa
Zeynep Fransa
19 Haziran 2022 15:30

Çok enteresan bu sayfa google de dua ararken çıktı karşıma ve yorumları özellikle dikkatimi çekmişti. Benimde nişanlımla ilgili bir ayrılık sürecim oldu aileler yüzünden Ve elgaytü aleyke mehabbeten minni  duasını daha önce de duymuştum ama nasıl yapılacağını da bilmiyordum. Gerçekten çok güzel anlatmışsınız, çok teşekkür ederim sizlere, ben de anlatıldığı gibi yaptım zor da olmadı ama tek sorun nişanlımın annesi aradı önce 🙂 duayı okuduğum 2 ci geceydi sanki o zaman aradı özür dilediler şimdi eskisinden de güzel giden bir ilişkim var bu duayı paylaşan her kimse Allah ne muradı varsa versin inşallah.

Nur
Nur
13 Ağustos 2022 01:56
yanıtla  Zeynep Fransa

Sadece üç pazar günü mü okunacak

Ender Yılmaz
Ender Yılmaz
21 Haziran 2022 18:44

Gerçekten bu duanın çok etkili olduğunu işinin ehli birinden duymuştum. O gün bu gün arıyordum ama sizin kadar açık bir şekilde anlatan olmamıştı. Bende burada yazıldığı gibi harfiyen yaptım ama 3 cü günde etkisi oldu Allah razı olsun sizlerden. Myastroloji sayfasını bende herkese tavsiye ediyorum. Sonsuz teşekkürler

Selvinaz
Selvinaz
23 Haziran 2022 15:36
yanıtla  Ender Yılmaz

kaç günde oldu ebced hesaplamasını nasıl yaptınız hangi siteye girdiniz acaba

Ender Yımaz
Ender Yımaz
24 Haziran 2022 11:36
yanıtla  Selvinaz

41 gün okudum açıklayıcı bir şekilde yazmışlar sağolsunlar sizde anlatıldığı gibi yapabilirsiniz myastroloji web sitesinden bakarak yaptım

Aşık Meriç
Aşık Meriç
22 Haziran 2022 11:20

Ve elgaytü aleyke mehabbeten minni duasını ben medyum bestami hocaya yaptırdım daha ilmi ve desteklemek için vefkler ve tılsımlarda gönderdi,24 saati geçmeden ben etkisini gördüm size de gönülden tavsiye ederim. İletişim numarası, 0552 355 81 81aramadan önce whatsap dan yazın kendisi dönüş yapıyor arkadaşlar

Aliye
Aliye
24 Haziran 2022 11:25
yanıtla  Aşık Meriç

Bende duymuştum bu tür okumaların etkisi kalıcı olmuyormuş o yüzden sanırım vefk hazırlattınız ama gerçekten bu işi bilen ehli birini bulmak çok zor

KırgınGönül
KırgınGönül
23 Haziran 2022 02:31

Ya gerçekten bu dua bu kadar etkilimi deneyen varsa yorum yazabilir mi bana özelden, çok ihtiyacım var 4,5 yıllık sevgilimden ayrıldım kafayı yemek üzereyim lütfen yapan varsa yorum yazsın bana.

GoNcA
GoNcA
24 Haziran 2022 11:28

Canım valla eğer gerçekten sıkıntın büyükse dediğin gibi medyum hocadan yardım almanı tavsiye ederim ben evlilik üzerine yaptırdım, medyum bestami hocaya Allah razı olsun kendisinden aramak istersen numarasını yazıyorum, 0552 355 81 81

Mustafa İzmir
Mustafa İzmir
24 Haziran 2022 11:38

Dualar etkilidir bundan şüpheniz olmasın ama ehli olan birinden yardım almanız daha iyi olur, bu tür durumlar gerçekten ilmi olan kişiler tarafından yapılsa daha etkili olur benim bildiğim

Tuana Güneş
Tuana Güneş
23 Haziran 2022 14:26

Merhaba dualara karşı benim de inancım sonsuz bur da paylaştığınız duayı harfiyen anlattığınız şekilde yapmıştım ve sabaha karşı sevdiğim çocuğun mesajını gördüm inanın ki gözlerime inanamadım o anda. 3 aydır yüzüme bakmayan çocuk, hatta bana düşman gibi davranıyor desem yerdir. Sizi sürekli takip ediyordum paylaşımlarınızda çok etkili ne desem bilemiyorum. Myastroloji artık sonsuz vazgeçilmezimsiniz.

samet
samet
23 Haziran 2022 15:29

Yazınız çok anlamlı ilk fırsatta deniyorum bu aşk ritüeli çalışmasını büyü olmaması çok iyi

Yıldız
Yıldız
23 Haziran 2022 15:58

Merhaba arkadaşlar, “Ve Elgaytü Aleyke Mehabbeten Minni” duasını isimlerimize göre zikretmeye başladım bugün 2 gün oldu sevdiğim insandan mesajlaşmalar başladı kavgalıydık sanki pişmanlık duymaya başladı gibi bakalım nasıl devam edecek etkisi haber veririm

ipeksi
ipeksi
24 Haziran 2022 11:57

Ve Elgaytü Aleyke Mehabbeten Minni duası taha suresinin 39. ayeti ve gizli ritüel hocaya ben bu muhabbet duasını yaptırdım. eşimle 1 yıldır ayrıydık gelgitleri vrdı gizli ritüel hocama ulaştım ve bu muhabbet duasının yanı sıra bana taha suresinin vefkini ve yanında uygulamam gereken dualı vefk çalışmaları gönderdi harfi harfine uyguladım ve allahın izniyle 17 gün içinde sonuç aldım. Büyülerden uzak durun arkadaşlar muhabbet ve eşler arası sevme sevilme muhabbet duaları ve havas çalışmalarına yönelin gizli ritüel hoca bu muhabbet duasını hakkıyla yapan işinin ehli bir hocadır. numarasını bırakıyorum. 0538 736 91 22

PeriyimPeri
PeriyimPeri
24 Haziran 2022 20:38

Bu kadar dua ile uğraşmak zor paran varsa ver medyum Geylani goca yapsın aşık etme büyüsü 3 günde tutuyor valla ben işlem yaptıdım sonuç süper geylani hocaya sorun bence öncesinde 05523974910 Whatsapptan yazınca cevap veriyor

Nur
Nur
13 Ağustos 2022 01:50

Üç pazar üst üste derken sadece pazar günlerimi okunacak

16
0
Düşüncelerini paylaş yorum yap..x