img

Paylaş

img

Paylaş

img

Paylaş

İstediğin Birini 10 Dakikada Mesaj Attırma Aratma Duası

Mesaj attırma duası ile sevdiğinin seni aramasını ve mesaj atmasını sağlayabilirsin. Denenmiş mesaj attırma engelleri kaldırma ritüelinin yapılışı.

Sevdiğin, bir şekilde iletişiminizin kesildiği ve aranıza soğukluk giren kişinin seninle iletişime geçmesini mi istiyorsunuz. Mesaj veya aramayla iletişime geçmesi için gerçekleştirebileceğiniz ritüeller ve dualar bulunmaktadır. Öncelikle evrene vermiş olacağınız enerji çok önemlidir. Çakralarınızın tamamen açık olması ve tüm güzel niyetlerinizin vücudunuzda yer etmiş olması gerekir. Unutmayın ki canı gönülden istenen her niyet, okunan her dua, evrene gönderilen her mesaj size bir işaretle geri dönecektir. Her insan aşk sözleri duymak ister bu ritüeli yapın ve sevdiğiniz ile aranızdaki buzlar erisin. Sadece inanın ve sabredin. Sonucunda istediğiniz kişi sizi arayacak ya da mesaj atacaktır.

Olumlama Ritüeli ile Aratma Nasıl Yapılır?

Gerçekleşmesini istediğiniz iletişimin hızlı bir şekilde olmasını istiyorsanız olumlama yapmanız gerekmektedir. Olumlama, tüm negatifliklerden arınarak bilinçaltınızı pozitif imgelerle doldurmanız demektir. Olumlama cümleleri ile olması gerekeni gün içerisinde sesli bir şekilde söylemeli ve kalpten inanarak gerçekleşmesini beklemelisiniz. Olumlamaya başladığınız da vücudunuzda bir huzur, enerji ve sıcaklık hissetmeniz normaldir, bu huzura tututun ve inancınızı hiçbir zaman kaybetmeyin.

Şimdi olumlama yapmak için ritüel hakkında bilgileri adım adım aktaracağım.

 1. Öncelikle kendinizi hazır hissetmeniz gerekmektedir. Duşa girmeniz ve rahatlamanız tavsiye edilir.
 2. Kendinizi hazır hissettiğiniz de yalnız olabileceğiniz, kendinizi duyabileceğiniz bir köşeye çekilmeniz gerekir.
 3. Şimdi gözlerinizi kapatın ve hayatınızdaki negatifliklerden kurtulduğunuz düşünün. İçinizde hiç kötü düşünce ve negatif enerji kalmadığına emin olun.
 4. Ardından sevdiğinizi düşünün, bütün mutlu anlarınız, hoş sohbetlerinizi birlikte olduğunuzda nasıl iyi anlaştığınızı ve birbirinize ne kadar iyi geldiğinizi düşünün.
 5. Enerjinizi yükselttiğinizi ve huzura vardığınızı hissettiğinizde sıra olumlama cümlelerini tekrarlamaya gelmiş demektir. Benim için neyin doğru olduğunu biliyorum ve ulaşana kadar pes etmeyeceğim.
 6. Kendimi sevgiye açıyorum.
 7. Mutlu olmak için hazırım.
 8. Üç olumlama cümlesini istediğiniz ritüel adımlarıyla birlikte arama gerçekleşene kadar devam edin.

Siz inandığınız vakit olması gereken olacaktır. Yete

Gül Ritüeli ile Mesaj Attırma Aratma Ritüeli

Sizinle iletişime geçmesini istediğiniz kişinin hızlı bir şekilde sizi aramasını ya da mesaj atmasını istiyorsanız gül ritüelini denemeniz gerekir. Gül sevgiyi, sevgiliyi temsil etmektedir. Eğer aradığınız aşk ise kırmızı bir gül, huzur ise beyaz bir gül ağacı bulmanız gerekir. Ritüelde yapılması gerekenler sırasıyla aşağıda verilmiştir.

 • Bu ritüeli gerçekleştirmek için Pazar günü akşam ezanından sonra bulmuş olduğunuz gül ağacının yanında olmanız gerekir.
 • Aramasını istediğiniz kişinin ismiyle bir kağıda dileğinizi not ederek ya da çizerek katlayınız.
 • Kağıdınızı küçük bir şekilde katladıktan sonra bir kesenin içerinde olacak şekilde bir ip ile gül ağacının dalına bağlamanız gerekir.
 • Dileğinizi bağlarken;

‘Bismilahirahmanirahim. Bin bir adım bir adım /Allah bir adım adım / Kerim kerem Allah /Başımda bir duman var yardım eyle ya Allah / La ilaha illallah muhammeden resullullah yetiş imdadıma hızır ile Allah birsin sen kulla mişersin biz gibi kulların yardımcısı sensin hızır deryada erdim murada. Amin.’

Mesaj attırma duası anlattığım şekilde yapılmalıdır.

 • Gece boyunca bekleyen dileğinizi sabah ezanı okunmadan alarak akan bir suya bırakınız ve tez vakitte olmasını dileyiniz.

Tüm adımlarınız bittiğinde en kısa sürede Allah’ın takdir gördüğü vakitte sevdiğiniz sizi arayacaktır.

Mum Ritüeli ile Mesaj Attırma Aratma Duasının Yapılışı

İstediğiniz kişinin araması veya mesaj atması için yapılan ritüellerden biri de mum ritüelidir. Her dua ve ritüel için geçerli olan inanç ve sabır bu ritüel için de geçerlidir. Gönülden inanarak gerçekleştirmelisiniz. Mum ritüeli ile aratma için yapılacaklar adım adım aşağıda verilmiştir.

 • İlk olarak sessiz, sakın ve karanlık bir odaya geçmelisiniz.
 • Ritüel için 1 adet mum gerekmektedir. Muma baktığınızda enerjisini hissetmelisiniz ve ruhunuzun mumla bütünleştiğini, mum yandığında ışığının içinizi aydınlattığını, ısısının bedeninizi ısıttığını hissetmelisiniz.
 • Mumu aldıktan sonra yakmadan önce aramasını istediğiniz kişinin adını ister muma kazıyın isterseniz de zihninizde kodlayın.
 • Mumu yakın ve niyetinizi, isteğinizi ateşe üfleyin. Sevdiğiniz kişiyi söyleyin olumlamalarınızı gerçekleştirin. Ne kadar istediğinizi dile getirin.
 • Dileklerinizi ve hisselerinizi tamamladıktan sonra mumu söndürün

Bu işlemi mum eriyene kadar devam edin ve mum eridiğinde (maximum 1 haftalık bir süreç) istediğiniz kişi sizi arayacak ya da mesaj atacaktır.

Dolunay Ritüeli ile Aratma Nasıl Yapılır?

Dolunay Ritüeliyle istediğiniz kişi tarafından aranma ya da mesaj almak istiyorsanız, ayın dolunay zamanını beklemeniz gerekir. Ritüele dolunayın bulunduğu gece Hacet namazı kılınarak başlanmalıdır.

 • Namaz kılındıktan sonra 1 büyük bardak temiz suya aramasını istediğiniz kişinin ismi ve aranma niyetiniz söyleyerek üflenir. Suya dilekler aktarılır.
 • Bu işlem bittiğinde bardağın üzerisi su görülecek şekilde şeffaf bir örtüyle kapatılır ve dolunay ışığının yansıdığı bir cam kenara konur.
 • 1 gün beklemiş suyu ertesi akşam dolunayda tekrar dilek ve niyet ederek içmeniz gerekir.

Suyu içtiğiniz de sevdiğiniz sizinle iletişime geçecek, hemen arayacaktır.

Hacet namazı kılınışı:

 • Namazı kılmadan önce temiz olunmalı ve abdest alınmalıdır.

Resûlullah (s.a.s.) şöyle buyurmuştur: “Kişi, ihtiyacı olan bir şeyi Allah’tan veya bir insandan isteyeceği zaman önce güzelce abdest alsın, sonra iki rekât namaz kılsın. Sonra Allah’ı anıp Resûlullah’a salavat getirsin ve şöyle desin:

(“Hilim ve kerem sahibi Allah’tan başka ilah yoktur. Ulu arşın Rabbi Allah’ı noksan sıfatlardan tenzih ederim. Her türlü övgü âlemlerin Rabbi Allah’a mahsustur. Ey merhametlilerin en merhametlisi olan Allahım! Rahmetine vesile olacak amelleri, mağfiretini kazandıracak sebepleri, her çeşit iyiliği elde etmeyi ve her türlü günahtan kurtulmayı senden niyaz ediyorum. Affetmediğin hiçbir günâhımı, kaldırmadığın hiçbir sıkıntımı bırakma! Rızâna uygun olan her türlü dileğimi kabul buyur!”) (Tirmizî, Salât, 236; İbn Mâce, İkâmet’u-Salat, 189)

 • Hacet namazı 2 ve 4 rekat olarak kılınabilmektedir. Bu namazı dört rekat kılacaksanız, birinci rekatında önce Fatiha suresi sonra peşine üç defa Ayetü’l-kürsî okunmaktadır. Diğer üç rekatında se birer Fatiha suresi ile birlikte birer defa İhlas, Felak ve Nâs surelerini okur. Sonra da aşağıdaki duayı tekrar eder. (İbn Âbidîn, Reddü’l-muhtâr, II, 472-473).
 • Hacet duası:

Bismillahirrahmanirrahim…

Lâ ilâhe illallâhu’l-halîmu’l-kerîm. Subhânallâhi Rabbi’l-arşi’l-azîm. Elhamdu lillâhi rabbi‘l-âlemîn; Es’eluke mucîbâti rahmetike ve azâime mağfiretik; ve’l-ismete min kulli zenbin ve’l-ganîmete min kulli birrin ve’sselâmete min kulli ism. Lâ teda’ lî zenben illâ gaferteh; ve lâ hemmen illâ ferrecteh; velâ hâceten hiye leke rıdan illâ kadaytehâ. Yâ Erhame’r-râhimîn! (Amin.) (Tirmizî, “Salât”, 140, 348).

Ritüellerden Sonra Okunması Gereken Dualar

Ritüelleri gerçekleştirdikten sonra Allah’a el açarak dua etmeniz etkileri hızlandıracaktır. Aynı zamanda Allah her zaman sizin için en doğrusu ve hayırlısını neyse onun size ulaşmasını sağlayacaktır. Önemli olan inanmak ve sabır göstermektir. Ritüelleri gerçekleştirdikten sonra istediğiniz kişiye ulaşma duası aşağıda verilmiştir.

 • Bismillahirrahmanirrahim…
 • La ilahe illallahu vahdehu la şerike lehül aliyyül azim. La ilahe illallahu vahdehu la şerike lehül aliyyül azim. La ilahe illallahu vahdehu la şerike lehül halimül kerim. Bismillahillezi lailahe illa hüvel aliyyül halim. Sübhanallahi Rabbil arşil azim. Elhamdülillahi Rabbil Alemin. Ke ennehüm yevme yeravne ma yuaduune lem yelbesuune illa saten min neharin, belagün fehel yühlekü illal-kavmül-fasikuun. Allahümme inni es’eluke mucibati rahmetike ve azaime mağfiretike ves-selamete min külli ismin vel-ğanimete min külli birin vel-fevze bil cenneti ven-necate minen-naar. Allahümme la deda’li zenben illa ğaferteh, vela hemen illa ferecteh, velaa deynen illa kadayteh, veha haceten min havaicid-dünya vel-ahireti illa kadayteha birahmetike ya Erhamerrahimin. (Amin).

Mesaj Attırma Telefon Engeli Kaldırmak için Okunan En Etkili Dua

En etkili olan, aramasını istediğiniz kişinin tez zamanda sizinle iletişime geçmesini sağlayan dua her gün sabah akşam abdestli bir şekilde toplamda 100 defa okunmalıdır. Duayı ederken Allah’a el açmalı ve gönülden bir istekle etmeniz gerekir. 100 defayı tamamladığınız da Allah’ta hayırlısı olduğunu düşünüyorsa istediğiniz kişi sizi arayacak ya da mesaj atacaktır.

Okunması gereken, en etkili aşk, kavuşma duası aşağıda verilmiştir.

 • Bismillahirrahmanirrahim…
 • İza veka’atilvaki’atu. Leyse livak’atiha kazibetun. Hafıdatun rafi’tun. İza ruccetil’ardu reccen. Ve bussetilcibalu bessen. Ve fekanet hebaen munbessen. Ve kuntum ezvacen selaseten. Feashabulmeymeneti ma ashaulmeymeneti. Ve ashabulmeş’emeti ma ashabulmeş’emeti. Vessabikunessabikune. Ulaikelmukarrabune. Fiy cennatin na’ıymi. Sulletun minel’evveliyne. Ve kaliylun minel’ahıriyne. ‘ala sururin medunetun. Muttekiiyne ‘aleyha mutekabiliyne. Yetufu ‘aleyhim veldanun muhalledune. Biekvabin ve ebariyka ve ke’sin min ma’ıynin. La yusadda’une ‘anha ve la yunzifune. Ve fakihetin mimma yetehayyerune. Ve lahmi tayrin mimma yeştehune. Ve hurun ‘ıynun. Keemsalillu’luilmeknuni. Cezaen bima kanu ya’melune. La yesme’une fiyha lağven ve la te’siymen. İlla kıylen selamen selamen. Ve ashabulyemiyni ma ashabulyemiyni. Fiy sidrin mahdudin. Ve talhın mendudin. Ve zıllin memdudin. Ve main meskubin. Ve fakihetin kesiyretin. La maktu’atin ve la memnu’atin. Ve furuşin merfu’atin. İnna enşe’nahunne inşaen. Fece’alnahunne ebkaren. ‘Uruben etraben. Liashabilyemiyni. Sulletun minel’evveliyne. Ve sulletun minelahiriyne. Ve ashabuşşimali ma ishabuşşimali. Fiy semumin ve hamiymin. Ve zıllin min yahmumin. La baridin ve la keriymin. İnnehum kanu kable zalike mutrefiyne. Ve kanu yusırrune ‘alelhınsil’azıymi. Ve kanu yekulune eiza mitna ve kunna turaben ve ‘ızamen einne lemeb’usune. Eve abaunel’evvelune. Kul innel’evveliyne vel’ahıriyne. Lemecmu’une ila miykati yevmin ma’lumin. Summe innekum eyyuheddallunelmukezzibune. Leakilune min şecerin min zakkumin. Femaliune minhelbutune. Feşaribune ‘aleyhi minelhamiymi. Feşaribune şurbelhiymi. Haza nuzuluhum yevmeddiyni. Nahnu halaknakum felevla tusaddikune. Efereeytum ma tumnune. Eentum tahlukunehu em nahnulhalikune. Nahnu kadderna beynekumulmevte ve ma nahnu bimesbukıyne. ‘Ala en nubeddile emsalekum ve nunşiekum fiy ma la ta’lemune. Ve lekad ‘alimtumunneş’etel’ula felevla tezekkerune. Efereeytum ma tahrusune. Eeentum tezre’unehu em nahnuzzari’une. Lev neşa’u lece’alnahu hutamen fezaltum tefekkehune. İnna lemuğremune. Bel nahnu mahrumune. Efereeytumulmaelleziy teşrebune. Eentum enzeltumuhu minelmizni em nahnulmunzilune. Lev neşa’u ce’alnahu ucacen felevla teşkurune. Efereeytumunnarelletiy turune. Eentum enşe’tum şecereteha em nahnul munşiune. Nahnu ce’alnaha tezkireten ve meta’an lilmukviyne. Fesibbıh bismi rabbikel’azıymi. Fela uksimu bimevakı’ınnnucumi. Ve innehu lekasemun lev ta’lemune ‘azıymun. İnnehu lekur’anun keriymun. Fiy kitamin meknunin. Lya yemessuhu illelmutahherune. Tenziylun min rabbil’alemiyne. Efebihazelhadiysi entum mudhinune. Ve tec’alune rizkakum ennekum tukezzibune. Felevla iza beleğatilhulkume. Ve entum hıyneizin tenzurune. Ve nahnu akrebu ileyhi minkum ve lakin la tubsırune. Felevla in kuntum ğayre mediyniyne. Terci’uneha in kuntum sadikıyne. Feemma in kane minelmukarrebiyne. Feravhun ve reyhanun ve cennetu na’ıymin. Ve emma in kane min ashabilyemiyni. Feselamun leke min ashabilyemiyni. Ve emma in kane minelmukezzibiyneddalliyne. Fenuzulun min hamiymin.

Duanın 100 kere tekrarını tamamladıktan sonra 1 defa Ayetel Kürsi okunmalı ve istediğiniz kişinin ismini söyleyerek ‘Zamanı geldi, artık …(aramasını istediğiniz kişinin ismi)… konuşmaya hazırım.’ denmelidir.

Okunması gereken Ayetel Kürsi aşağıda verilmektedir.

Ayetel Kürsi:

 • Bismillahirrahmânirrahîm.
 • Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
0 0 oy
Değerlendirme
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerini paylaş yorum yap..x