img

Paylaş

img

Paylaş

img

Paylaş

Balık Burcu Aşk Hayatı Uyumu ve İlişkisi

Balık burcu aşk hayatı, ilişki durumu ve aşk uyumu nasıldır? Balık burcu erkeği ve kadını aşk uyumu ve detaylı ilişki analizi.

Balık burcunun aşk yaşantısı duygular ve romantizm üzerinden şekillenir. Su elementinden olan balık burcu kadını ve erkeği, yaşamlarını duygularına bağımlı şekilde sürdürür. Balık burcu aşk dünyasında duygular ön plana çıkmakla beraber kimi zaman karşı taraf açısından anlaşılması zor olarak nitelendirilebilir. Balık burcu kadın ve erkeği bazen karşısındaki insanları ve olayları görmek istedikleri gibi algılayan, kırıldıkları zaman ise kendi dünyalarına çekilebilen bir yapıya sahiptir. Balık burcu yıldız haritası analiz yorumlarına göre aşk, ilişki uyumları he bir burç için farklılık göstermektedir.

[maxbutton id=”1″ ] [maxbutton id=”2″ ] [maxbutton id=”3″ ] [maxbutton id=”4″ ]

Balık & Koç Burcu Aşk Uyumu ve İlişkisi

Balık burcunun Koç ile aşk uyumu ve ilişkisi zaman zaman karmaşık tablolar ortaya çıkarabilir. Balık burcunun ağır basan duygusallığı ve hayalperest özellikleri, Koç burcu açısından yorucudur. Gerçekçi ve dürüst tavırlar sergilemekten çekinmeyen Koç, kimi zaman Balık burcu için kırıcı olabilir. Balık burçları, kendi duygu dünyalarına dalabilen hassas yapıya sahipken Koç, derinlikten uzak bir yaşam sürer. Özellikle Balık kadını ve Koç erkeği arasındaki ilişkide yıpranan taraf genellikle Balık kadını olur.

Balık & Boğa Burcu Aşk Uyumu ve İlişkisi

Balık burcunun Boğa ile aşk uyumu ve ilişkisi Balık tarafının aradığı teselliyi Boğanın kendisine güç veren yapısında bulmasıyla ilerler. Balık burcu, Boğa ile birlikteyken kendisini güvenli ve rahatlatıcı bir limandaymış gibi hissedebilir. Ancak Boğa burcu için bu duygular, uzun vadeli bir ilişki için tatmin edici olmayabilir. Boğanın su tarafı, Balık burcunu dengeleyebilirse o zaman uzun yol almak için bir fırsat oluşturabilir. Bu ilişkide yorulan ve kendisini yıpranmış hisseden taraf genellikle Boğa olacaktır.

Balık & İkizler Burcu Aşk Uyumu ve İlişkisi

Balık burcunun İkizler ile aşk uyumu ve ilişkisi için zıt kutupların çekimi demek yerinde olacaktır. Dışa dönük bir yapıya sahip olan İkizler, duygularını daha kapalı yaşayan Balık için zorlayıcı olabilir. Balık burcu, değer verdiği ve sevdiği insanların zor taraflarını kimi zaman görmezden gelme eğilimine sahiptir. İkizler burcu ve Balık ilişkisinde ise zarar gören taraf genellikle hassas Balık burcu olmaktadır.

Balık & Yengeç Burcu Aşk Uyumu ve İlişkisi

Balık burcunun Yengeç ile aşk uyumu ve ilişkisi hassaslık ve sempatiklik üzerine kurulmuştur. Su grubundan gelen bu iki burç, hayata aynı pencereden bakarak uyumlu bir ilişkiye adım atabilir. Hayallerinden vazgeçmeden yaşayan Balık ve Yengeç, istediklerine ulaşamadıklarında depresif havaya bürünebilecek yapıdadır. Bu nedenle bir tarafın toparlayıcı ve çözüm üretici kimliğini ortaya çıkarması gerekir. İki tarafın da hassas olduğu bu ilişkide toparlayan taraf genellikle Yengeç olacaktır.

Balık & Aslan Burcu Aşk Uyumu ve İlişkisi

Balık burcunun Aslan ile aşk uyumu ve ilişkisi Aslan burcunun enerjisi için yavaş kalabilir. Her ortamda ilgi toplamayı seven ve yüksek enerjiye sahip olan Aslan burcu, Balık burcunun sakinliği için fazla hareketli olabilir. Duygusal açıdan uyumlu bir beraberlikleri olsa da bu ilişkide Balık tarafı özverili ve Aslanı memnun etmeye çalışan bir tablo çizebilir. Yükselen burç uyumları devreye girerek dengeleyici olursa ve her iki taraf birbirine anlayış gösterirse yürüyebilecek bir beraberliktir.

Balık & Başak Burcu Aşk Uyumu ve İlişkisi

Balık burcunun Başak ile aşk uyumu ve ilişkisi ilk etapta hassaslık ve duygusallık bakımından örtüşecektir. Hayatını daha net sürdürmeyi seven Başak tarafı, Balık burcunun kimi zaman anlaşılmaz olan iç dünyasında sıkıntılı hissedebilir. Kırılgan yapıya sahip olan Balık ve keskin görüşleri olan Başak burcunun ilişkisini yorucu olarak tanımlamak mümkündür. Başak için Balık burcunun hassas, gizemli ve değişken dünyasını çözümlemeye çalışmak çok zorlayıcı olabilir. Bu nedenle Balık burcunun kırgınlıkları ve hassaslıkları zamanla daha artarak onu ilişkiden alıp götürebilir.

Balık & Terazi Burcu Aşk Uyumu ve İlişkisi

Balık burcunun Terazi ile aşk uyumu ve ilişkisi her iki tarafın duygusallık ve ilişkiye verdiği önemde ortak paydada birleşir. İlişkide Balık burcunun sürekli Terazinin isteklerine yetişmek zorunda kalan taraf olması muhtemeldir. Terazi için gerçeklerden kopuk ve hayalci olan Balık, yaşadığı ilişkilerde kendisinden ödün vermeye çok yatkın özelliktedir. İlk karşılaşmada birbirlerinden etkilenme ile başlayan Terazi ve Balık birlikteliğinde Terazi tarafı, bu ilişkide birtakım eksikliklerin olduğu hissine kapılacaktır.

Balık & Akrep Burcu Aşk Uyumu ve İlişkisi

Balık burcunun Akrep ile aşk uyumu ve ilişkisi sezgisel ilişki dendiğinde akla ilk gelebilecek birlikteliklerdendir. Hisleriyle hareket etmeyi seven bu iki burç, birbirlerinin ruh halini anlar ve ona göre davranabilirler. Akrep tarafının kontrol etmeyi seven özelliği, Balık burcu aşk yaşantısında bağlanma ve kendini adama duygusunun gelişmesine zemin hazırlayabilir. Romantik yönü ağır basan bu birliktelikte derin ve tutkulu bir ilişki yaşamak için her uyum mevcuttur. Bazı durumlarda Akrep tarafının aşırı akılcı düşünceleri Balıkların hayalperestliği ile örtüşmese de ilişkinin tutkulu yanı, uzun bir beraberliğe götürebilir.

Balık & Yay Burcu Aşk Uyumu ve İlişkisi

Balık burcunun Yay ile aşk uyumu ve ilişkisi Yay burcunun dobralığı ve Balık tarafının derin duygusal yanı ile çelişebilir. Dışa dönük ve özgürlüğüne düşkün olan Yay burcu, olayları keşfetmekten zevk alır. Kimi zaman Yayın açık sözlü oluşu patavatsızlık olarak bile nitelendirilebilir. Balık ise kırılgan ve yaşadığı sorunlar karşısında içine kapanabilen bir yapıdadır. Öyle ki kimi zaman Balık, dünyayla olan ilişkisini keserek kendi hassas dünyasında kalmayı tercih eder. Uzun vadede çiftlerin birbirini iyi tanıması ve anlamlandırması gerekecektir.

Balık & Oğlak Burcu Aşk Uyumu ve İlişkisi

Balık burcunun Oğlak ile aşk uyumu ve ilişkisi Oğlak tarafının inatçılığı ve hayata karşı sert duruşuyla olumsuz etkilenebilir. Duygusal Balık, gerçekçiliği uçlarda yaşayan Oğlak için fazla hayalci ve hassas kalır. İlişkide yaşanan iletişim bozuklukları, her iki taraf için gergin bir hava oluşturabilir. Yanlış anlamalarla sonuçlanan tartışmalar, bu beraberlikte iletişim kurabilme açısından pek çok güçlüğü beraberinde getirir.

Balık & Kova Burcu Aşk Uyumu ve İlişkisi

Balık burcunun Kova ile aşk uyumu ve ilişkisi kısa vadede Balık tarafının Kova burcunun cazibesinde ve renkli kişiliğinde kaybolması ile sonuçlanır. Hassaslık ve duygusallığını Kovanın mükemmel bir dinleyici olmasında pekiştiren Balık burcu, uzun vadede Kova burcunun gerçekçiliği ile karşı karşıya kalacaktır. Kendi özel yaşam alanları içinde vakit geçirmekten hoşlanan Balık, Kovanın merak dolu arayışları ve kendisinin değişebilen ruh halinden ileri gelen sıkıntılı bir yapıya bürünebilir. Her iki taraf zaman zaman birbirini anlama konusunda güçlük çekebilir ve bu da iletişim kurma yönünden problemler doğurabilir.

Balık & Balık Burcu Aşk Uyumu ve İlişkisi

Balık burcunun Balık ile aşk uyumu ve ilişkisi Balıklar için en uyumlu birliktelik olarak nitelendirilebilir. Bazen aynı burçlar ilişkisinde sorunlar ortaya çıksa da Balıkların beraberliği, romantiklik ve duygusallık üzerine kurulu bir tablo çizer. İlişkide birbirlerini anlamaları ve sakin yapıları, birbirlerini çekici bulmalarıyla örtüşür. Ortak noktaları çok olan bir Balık burcu aşk ilişkisi olarak nitelendirilen bu birliktelikte her iki taraf kendisini güvende hissedebilir. Balıkların içine kapanık ve gizemli yapısı, sorunlar karşısında kendisini gösterse de tarafların birbirlerini toparlayabilmesi mümkündür. Zaman zaman dengesizlik boyutuna varan değişken yapıları, ilişkinin sürekli canlı kalmasını sağlayacaktır. Bunun yanı sıra birbirlerini anlamakta güçlük çekmediklerinden Balıkların ilişkisi, uzun vadede sürebilecek beraberlikler arasındadır. Balık burcu şifalı taşlar ile kendisine en uygun taşı, yüzük, kolye olarak taşırsa büyük etkisini görecektir.

0 0 oy
Değerlendirme
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerini paylaş yorum yap..x