img

Paylaş

img

Paylaş

img

Paylaş

Bu Dua Sayesinde Evlendim En Tesirli Evlilik Duası

Bu dua sayesinde evlenenler ve yuvasını kuranlar var. En etkili evlilik duası nasıl yapılır? Evlilik için sevdiğini aşık etme ve evliliğe ikna etme konularında çok hızlı sonuç veriyor.
Bu Dua Sayesinde Evlendim

Hayırlı eş ve evlilik duası yapmak için gerekli tüm bilgileri ilmi kaynaklardan araştırarak sizler için derledik. Peygamber Efendimizin sünneti olması ve toplumun devamlılığı nedeniyle evlilik son derece önemli bir geçiş dönemidir. Hem kadın hem de erkek için saygı, sevgi ve dua üzerine kurulu bir evlilik yapmak ve bunu bir ömür sürdürmek amaçlanır.

Evlenmek isteyenler bu dua sayesinde evlendim demeleri için, akıl ve kalplerinin doğru saydığı kişiler ile hayırlı bir şekilde evlenmek adına dua ederek Allah’tan rıza isteyebilir. Uzun süredir evlenmeyen, istediği kişiyle evlenmek isteyen, kısa süre içinde evlenmeyi amaçlayan ve eşinin hayırlı olmasını dileyenlerin tamamı dualar sayesinde Allah’a yönelebilir.

Önemli olan hangi duanın evliliğe ikna etme duası olduğunu doğru tespit etmek ve hangi şartlarla ve nasıl okunacağının bilinmesidir. Doğru şekilde dua etmek, kabul kapılarının açılmasına vesile olabilir. Dua, zikir ve salavatlarla günün her anını değerlendirmek ve hayırlı eş için ellerinizi açmak önem arz eder.

Sevdiğin İnsanı 21 Günde Evlenmeye İkna Etme Duası

Evlenmek istiyorsun ve sevdiğin kişi seni oyalıyor veya hiç sebep yokken evliliğinizi erteliyor ve evlenmek istemiyorsa yapılacak dualı bir ritüel var. Bu ritüeli yaptığınız andan itibaren sevdiğiniz insan evliliğe ikna olacak ve bu durum kendiliğinden gelişecektir. Kesinlikle büyü değildir, dualı bir ritüeldir. Allah c.c nezdinde hayırlı bir evlilik ise hacetiniz hızlı bir şekilde gerçekleşecektir.

Ya Vedud Esması Ebced değeri (20) “Seven ve Sevilmeye layık”

Ya Cami Esması Ebced değeri (114) “İstediği varlığı, istediği zaman, istediği yerde toplayan”

El Mücib Ebced değeri (55) Esması “Kullarının dualarına karşılık veren”

Enfal Suresi 63.Ayeti ise “Ve onların kalplerinin arasını (sevgiyle) birleştirdi. Eğer yeryüzündeki şeylerin hepsini infâk etseydin (verseydin), onların kalplerinin arasını birleştiremezdin.” anlamlarını okuduğunuzda fazilet bakımından, “aşık etme” ikna etme, birleştirme, niyetleri için tesirli olduğunu anlarsınız.

Niyet Nasıl Edilir?; Ya Rabbi Kalbimdeki sevdiğim falancayla ilişkim ve evliliğimiz hayırlı ise onu bana beni ona yakınlaştır. Aramızda aşk-ı muhabbet ateşini yak, aşkımızı kördüğüm gibi bağla, evliliğe sevdiğim insanı razı et amin. Zira bu niyetinize anlam ve mana kazandıran nakledilen hadis-i şerif şöyledir;

 • Hz.Aişe, Peygamberimiz (a.s.m.) ile yeni evlenmişti.Eşinin kendisini sevip sevmediğini merak etmekteydi. Ya da kendisini ne kadar ve nasıl sevdiğini. Aişe bu düşüncesini Peygamberle (a.s.m.) konuşmadan edemedi. – “Ey ALLAH`ın Resulu,beni seviyor musun? – “Evet, ya Aişe tabi seviyorum!”
 • Hz.Aise dahasını da merak ediyordu. Acaba nasıl seviyordu? Hemen sordu. – “Beni nasıl seviyorsun?” Peygamberimiz (s.a.v) sevgi şeklini tanımladı eşine: – “Kördüğüm gibi.”
 • Bu cevap Hz. Aişe’yi çok sevindirdi.Çünkü kördüğüm açılmazdı. Açılmayan, bitmeyen sırlı bir sevgi demekti.
 • Alacağı cevap onu cok mutlu ettiği için, Hz Aişe sık sık sorardı: – “Ey ALLAH’ın Resulü, kördüğüm ne alemde?” Peygamberimiz(s.a.v), Hz.Aişe’yi memnun eden cevabı verdi her defasında: – ” ilk günkü gibi. ”

Pazar Günü okumalar ve dualar yapılmalıdır. Pazar günü yatsı vakti girdikten sonra sabah imsak vaktine kadar olan süre içerisinde başlamak ve imsak vakti girmeden bitirmek gereklidir. 21 gün boyunca bu dualar yapılırsa sevdiğiniz insan size aşık olur ve evlilik kararı alır muhabbet ve aşk aranızda başlar denenmiştir ve mücerrep denilmiştir.

Aşk duası için, Niyet duası yapıldıktan sonra, abdestli bir şekilde kıbleye yüzünüz dönük okunacak dualar ve adetleri şöyledir;

 • 63’defa Okunacak Enfal Suresi 63. Ayeti

“Bismillahirrahmanirrahim” Ve ellefe beyne kulûbihim, lev enfakte mâ fîl ardı cemîan mâ ellefte beyne kulûbihim ve lâkinnallâhe ellefe beynehum, innehu azîzun hakîm(hakîmun).

 • Ya Vedud – 20’defa
 • Ya Cami – 114’defa
 • Ya Mücib – 55’defa

Sırasıyla belirtilen adetlerde aşk duası için ayet ve esmalar okunur. Denenmiş evlilik duası en etkili hızlı sonuç veren yöntemlerle artık yapılmış olur. Tecrübe edilmiş bilgilere göre 21 gün içinde sonuç alıyorsunuz. Sevdiğiniz insanın aşk ve muhabbeti celp olunmuş oluyor. Evlilik kararı almasını ve canı gönülden isteğinin, aşkının ve şevkinin arttığı bir çok ilmi kaynaklarda belirtiliyor. Hızlı sonuç alacağınız diğer ritüel ise, Ayetel kürsi ile aşık etme duası işlemidir buda çok etkili bir yöntemdir.

Anneyi Babayı Evliliğe İkna Etmek İçin Dua

Anne ve babanın evliliğe ikna olmasını sağlamak için okunacak dualar şunlardır; Abdestli bir şekilde kıbleye dönerek canı gönülden niyetinizi geçirin ve kulağınızın duyacağı şekilde tekrar edin. Siz için uygun bir gün ve saatte yapabilirsiniz. 41 kere aşağıda yazılı olan duayı, Anne ve babanızın ailenizin evliliğe ikna olması ve evlenmenize karşı çıkmaması için okuyun bu ritüeli 21 gün tekrarlayın sonucunu okumalar bitmeden göreceksiniz.

Anneyi Babayı Evliliğe İkna Etme duası şöyledir;

Bismillahirrahmanirrahim. Rabbenâ heb lenâ min ezvâcinâ ve zurriyyâtinâ kurrate a’yunin vec’alnâ lil muttakîne imâmâ(imâmen).”

Hayırlı, mutlu, güzel bir birliktelik için aileniz karşı çıkmayacak ve istediğinize razı olacaklardır. Hem dünya hem ahirette olmak üzere iki cihan saadetiyle evlenmenize aileniz de katkı sağlayacaktır. Sevdiğiniz insanı aileden kardeş, abi, dayı, akraba vb. kimler istemiyorsa onlar içinde aynı şekilde ikna olmasına vesile olacaktır. Devam ettirilmesi istenen evlilik için muhteşem bir dua gafil olmayın ve yapın mucize sonucu göreceksiniz.

Evlenmek İçin Dua Okunur Mu?

Bekarlar hayırlısıyla evlenmek ve bir ömür boyu evliliklerini devam ettirmek için her şeye gücü yeten Allah’a yönelerek bol bol dua etmelidir. Evlilik duası adı altında bilinen ve okunması halinde evlilik aşamalarında hayır ve kolaylık sağlaması beklenen dualar vardır. Bunların başında Taha Suresi gelir. Surenin sadece okunmakla kalınmayıp aynı zamanda bazı namaz, tesbih ve salavatlarla tamamlanması önerilir.

Taha Suresi ile Evlilik Duası Nasıl Yapılmalıdır?

Evlilik fikrini kafasına yerleştirmiş ve hayırlısıyla bunu başarmak niyetinde olan birisinin yapması gereken bol bol Taha suresi okumaktır.

Bunu yapmadan önce:

 • Abdest alınmalıdır,
 • Teheccüd namazı kılınmalıdır,
 • Peygamber Efendimize salavatlar getirilmelidir,
 • 21 kez Taha Suresi okunmalıdır.

Yapılan duaları her zaman duyan Allah’u Teala’ya sığınmak ve dua ederek hayırlı eş istemek evlenme duası etmek anlamına gelir. Arapça olması gerekmeden duaları okuduktan sonra hayırlısı ise evlenmek istediğini, hayırlı olmayacaksa aklındaki kişiden soğumak istediğini belirten dualarda bulunmak da gerekir. Çünkü duanın amacı hayırlı olanı istemektir. Tevekkül ederek duaları okuduktan sonra beklemeye başlamalısınız. Duanın okunacağı günler perşembe ve cumadır. 21 kez ve haftanın her günü sabah 05:00 ile 06:00 arasında aynı duayı ederek hayırlı eş dilemeye devam edebilir.

Hayırlı Evlilik ve Eş İçin Dualar Nelerdir?

Bir başka hayırlı eş ve evlilik duası isteyenler için önerilecek yol da yine namaz ve duadan geçer. Her gün sabah ve akşam vakit namazından sonra devamına 2 rekat tövbe namazı kılınmalıdır. Namazın devamında dua etmek için 7 kez İhlas, 7 kez Fatiha, 7 kez Nas, 7 kez Felak ve 1 kez Ayet’el Kürsi duaları haftanın her günü okunmalıdır. Sabah ezanın okunduğu saatler ve saat 22:00’a kadar okunabilir. Her namazın ve duanın ayrı bir kıymeti olsa da sabah namazı ve yatsıdan sonra okunması daha hayırlı olacaktır. Dualar tamamlandıktan sonra yine hayırlı bir eş nasip etmesi için Allah’a dileklerinizi anlatmalısınız. Hayırlı, hem ahirette hem de dünyada bir eş istediğinizi dile getiren sözleri söyledikten sonra sabırla beklemelisiniz. Unutulmaması gereken en önemli ayrıntı duaları okuduktan ve tevekkül ettikten sonra beklemektir.

Cuma Günü Evlilik Duası Etkisi Nasıl Olur?

Müslümanların bayramı kabul edilen cuma gününde her zaman hayır ve bereket vardır. Bunun için mutlaka cuma gününü kıymetine yakışır bir şekilde değerlendirmek oldukça önemlidir. Cuma günü hızlı evlilik duası arayanların en özel zamanı olabilir. Hangi zamanda ve anda duaların kabul edileceğini bilmek olanaksız olsa da önemli günlerde duaların daha kıymetli olduğu kesindir.

Cuma günü cuma namazı kılındığı vakit aralığı olan 11.00-13:00 arasında abdest alarak 2 rekat namaz kılınmalıdır. Ardından 18 kez Cuma suresi okunmalıdır. Tövbe namazının devamında okunabileceği gibi ayrıca namazdan sonra da okunabilir. Sonrasında ise hayırlı eş dilenmeli, kalbinizdeki niyet anlatılmalıdır. Bu da hayırlı eş isteyenlerin sık sık başvurması gereken bir başka yoldur.

Evlilik Duaları için Okunma Şartları Nelerdir?

Hem kadın hem de erkek için uygulanması önerilen bu duaların yerine getirilmesinde dikkat edilmesi gereken durumlar vardır. Bekarlara evlilik duası olarak gösterilen yolları uygularken kadınların adet zamanlarında olmamaları önemlidir. Namaz kılmak gerekli olduğundan gerekli dini buyruklara uygun şekilde hareket edilmelidir. Namaz sonunda dua ederken başörtülü ve uygun şekilde giyinmiş olmak gerekir. Erkekler için de uygun davranmak önemlidir. Sünnet olan evliliğin hayırla gerçekleşmesi için dinimizin emrettiği şekilde, namazların istendiği gibi kılınması ve duaların doğru okunması gerekir. Dualarda hata yapacağını düşünenler online şekilde dinleyerek eşlik edebilir.

Sevdiğinle Evlenmek İçin Dua Var Mıdır?

Kuran’ı Kerim’in kalbi olan Yasin suresi her zaman Müslümanların dilinden düşürmemesi gereken dualardan bir tanesidir. Denenmiş sevdiğinle evlenme duası arayanların bahsedilen dualar kadar Yasin suresini de okumaları önerilir. Abdest aldıktan sonra haftanın her günü öğlen namazından sonra 12:00-13:00 arasında bir kez okumayı ve arkasından dua etmeyi alışkanlık haline getirmek hayırlı eş için dua arayanlara önerilir. Yasin suresine verilen önem Peygamber Efendimiz başta olmak üzere birçok önemli kişi ve sahabe tarafından dile getirildiği için sünnet olan evlilik isteklerinde de başvurulacak dualardandır.

Evlenme Duası Yapmak için Furkan Suresi Neden Okunur?

Evlenmeyi düşünenlerin Furkan suresini okumaları da önerilir. Çünkü bazı kişilerin ne yaparsa yapsın kısmetiyle alakalı sorun çıkabilir, en sorunsuz görünen evlilik girişimleri olumsuz sonuçlanabilir ve evlenmesi bir şekilde engellenir. Kısmetinin açılmasını isteyenlerin karşısındaki kişiyle alakalı evlilik düşüncesi olduğunda erkeği evliliğe ikna etme duası olarak Furkan suresini okumaları hayırlı olabilir. Kadını evliliğe ikna etme duası aynı yöntemler kullanılarak yapılabilir.

Duanın amacı hem kısmetin hem de evliliğin hayırlı olmasıdır. Duayı okurken izlenmesi gereken yol da önemlidir. Gusül abdesti aldıktan sonra cuma günleri akşam ezanı okunmadan 17:00’a kadar günde 21 kez okumanız önerilir. Duayı okumayı bitirdikten sonra yine kalbinizden geçen dileklerinizi dile getirmelisiniz. Duayla istenen ve Allah’a tevekkül ederek dilenen duaların kabul olunması için elinizden geleni yapmalısınız.

Hayırlı Bir Evlilik için Dualarla Birlikte Zikirlerin Yapılması Gerekli mi?

Dua ederken aynı zamanda zikir yapmak da hayırlı eş isteyenlerin izleyecekleri yollardan bir tanesidir. Allah’ın 99 isminden olan Ya Fettah, Ya Habir, Ya Vedud isimlerini günlük olarak haftanın her günü 11:00-13:00 arasında çekmeyi alışkanlık haline getirmek gerekir. 99 kez okumak ve her namaz devamında hayırlı eş dilenmelidir. Furkan suresinden sonra da aynı şekilde zikirler yapılabilir.

Gün içinde yine alışkanlık haline getirilmesi gereken bir başka dua ise peygamber efendimize 51 kez yine aynı saatlerde salavat getirmektir. Yine Peygamber Efendimizin sünneti olan bir uygulamada ona salavatlar getirerek hayır istemek gereklidir. Evlenmek için okunacak dualar kadar çekilecek zikir ve salavatlar da bilinmelidir. Uygulamalar kaidelerine uygun şekilde yerine getirilmeye çalışılmalıdır.

Evlilik Büyüsü Yapmadan Ayetel Kürsi Okumanın Faydası Nedir?

Evlilik başta olmak üzere birçok konuda hayırlı şekilde yardım dilemek için Ayetel Kürsi okunması önerilir. Önemli kimseler ve hocaların da dilinden düşürmediği, Müslümanların korunma ve Allah’a sığınma duası olarak bilinen duanın her gün 13:00-15:00 zaman dilimlerinde 41 kez okunması uygun görülür. Hayırlı eş ve evlilik için yapılacak zikirlerden sonra da okunabilir.

Duaların içten ve kalbi bir şekilde okunması, Arapça olmasından dolayı karışıklık yaşanmaması çok hassas noktalardır. Her şeyin olmasını veya olmamasını sağlayacak olan Allah sabırla bekleyen ve dua eden kulları için de hayırlısını nasip edecektir. Sabırla ve duaların anlamlarına da hakim olacak şekilde hareket etmek ve beklemek son derece hassas bir durumdur.

En iyi Medyum hocalar dahi evlilik duası ve birleştirme konularında olumlu sonuç veremiyor. Konuyla ilgili medyumların yorum ve şikayetlerini okuyabilirsiniz. Vefk ve Büyü işlemleri yapmadan sizler burada bahsettiğimiz dualar sayesinde, bu dua sayesinde evlendim diyeceksiniz.

4 1 oy
Değerlendirme
Abone ol
Bildir
guest
4 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Serpil34
Serpil34
26 Kasım 2020 17:02

Medyum Geylani hoca 3 aydır aramayan sevdiğimi 3 günde arattı engellemişti her yerden pişman edip sana bağlarım dedi ve dediğini yaptı. Gerçek medyum hoca arayanlar kesinlikle medyum Geylani hocayla tanışsın konuşsun sonra işlem yaptırıp yaptırmamaya karar versin diyorum.
Medyum Geylani hocanın Telefon numarası: 05523974910

Zeynep Çalışkan
Zeynep Çalışkan
26 Aralık 2020 14:40

Ya burada da karşıma çıktı geylani hoca, ayrılan sevgilileri birleştirme işlemi varmış bir arkadaşıma yapmıştı onun tavsiyesi ile bende aradım kendilerini. Allah razı olsun gerçekten söylenildiği kadar var bana uyguladığı vefkler 3 günde etki etti 2 aydır görüşmüyordum nerdeyse. Böyle kurumsal bir sayfada adının geçmesi çok mutlu etti beni. İnternet ortamında güven duyulan en iyi medyum hoca geylani hocadır arkadaşlar haberiniz olsun

buse kanberoğlu
buse kanberoğlu
14 Eylül 2021 12:32

Benim hayatım son 5 ayda zindana döndü. Başıma gelmeyen kalmadı. Dükkanım iflas etti kapatmak zorunda kaldım. Trafik kazası yaptım arabam pert oldu. Eşimle tartıştım büyük hakaretler ettim oda affetmedi benive evi terk etti. Kısaca hayatım tepetaklak oldu. Arkadaşım can dostum sana nazar değdi bir medyum hocayla görüşelim dedi. İnternetten yorumlardan araştırarak buldum medyum bestami hocayı ve hakkındaki yorumları okudum şikayetler varmı onlara baktım ama bestami hocayı Arayıp durumumu anlattım bana yardım edin dedim. Allah razı olsun 1 haftalık bir işlem süreci oldu ve sonunda eşim evine döndü en tesirli evlilik duası ve giden eşi geri döndürme işlemi yaptırdım bu süreç de tek yüzümü güldüren bu oldu. Çünkü eşim yanımda olsun birbirimize destek olup yeniden kalkarız ayağa ama medyum bestami hocam kısmet ve bereket işlemleri de yapmış 3 aydır çektiğim sıkıntılarımı 1 ayda hallettim maddi manevi hepsini. Allah razı olsun o yüzden herkese gönül rahatlığıyla öneriyorum. Medyum bestami hoca hakkındaki yorumları okusunlar işlem yaptıranlar ve çalışma yaptıranlar pişman olmazlar allahın izniyle.

Manevi Hoca
Manevi Hoca
24 Haziran 2022 11:32

Gerçekten etkisi olan bir dua ama okumanın dışında özel vefkler de yapılıyormuş bu konularda. Ayrıldığım eşim için geylani hocayı aramıştım o anlatmıştı bana bu duanın kendine özel vefki de varmış etkisi kalıcı olsun diye yapılıyormuş. Ben geylani hocaya yaptırdım ve çok memnun kaldım size de tavsiye edebilirim

4
0
Düşüncelerini paylaş yorum yap..x