img

Paylaş

img

Paylaş

img

Paylaş

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Duası 14 Gün Kuralı Denenmiş Getirme Ritüeli

Eski Sevgiliyi Geri döndürme Duası ve Ritüeli Nasıl yapılır? En etkili ritüeller sayesinde 14 gün kuralı sonuç almanızı sağlıyor büyü yöntemleri gerekmiyor! Telepati, kuantum uygulamasıyla yapılan geri getirme çevirgel duası ritüeli.

Eski Sevgiliyi Geri döndürme duası ve ritüeli nasıl yapılır? 14 günde eski sevgiliyi pişman etme ve kendine geri çevirgel duası okuyarak sevdiğine kavuşma yöntemleri. Eski sevgili geri dönmüyorsa dualı ve büyü yapmadan en etkili ritüeller arasında yer alan ulvi bir ritüel sayesinde geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Gerçekten bitiren erkek nasıl davranır? ritüel ile davranışlarını değiştirmek mümkün tek yapmanız gereken geri döndürme duası okumaktır. Erkek Ayrıldıktan sonra ne zaman özler? Erkeği pişman etme ritüeli sayesinde aşk ve muhabbet hislerinin artması seni düşünmesi ve özlemesini sağlamak en etkili aşk ritüeliyle mümkün olabilir. Sevgilimle kaç gün oldu ayrıyız ve bana dönsün muhabbetle bana bağlansın istiyorum diyenler eski sevgiliyi geri getirme duası ile sevdiğine kavuşacak.

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Duası

Sevgilim geri dönsün ve bana bağlansın diyorsan bu dua tam sana göre. En çok denenmiş dualı yöntem eski sevgiliyi geri döndürme duası ile yapılan dualı ritüeldir. En etkili ritüeller arasında yer almaktadır. İnanarak Hulusi bir kalp ile yapıldığında kesin sonuç alınır. Öncelikle abdest alınmalıdır, Perşembe-Cuma-Pazar günleri yapılması daha iyi ve denenmiştir bu günler uygundur. Yatsı ezanından sonra yapılmalıdır, Besmele çekilir ve Esma zikirleri okunduktan sonra türkçe belirtilen dualar yapılır ve diğer Esmaya geçilir ve tüm zikirler ve dualar sırasıyla okunur.

Giden Sevgiliyi Geri Döndürme Duası (Ya Cami) Esması

Bismillahirrahmanirrahim. Ya Cami 114 kere okunur ve akabinde, şöyle dua edilir. Ya Cami Bütün mükemmellikleri vasıf, fiil ve isim olarak kendisinde toplayan sensin. Birbirine benzeyen varlıkları bir araya getirmeye kadirsin. Kalpleri ve sevgilileri birleştiren sensin. Sen dilersen biz bir araya geliriz Sevdiğimle aramdaki engelleri kaldır Ya Rabbi..

Geri Döndürme Duası (Ya Vedud) Esması

Bismillahirrahmanirrahim. Ya Vedud 20 kere okunur ve akabinde, şöyle dua edilir. Ya Vedud çok seven hem de en çok sevilmeye layık olan sensin! Yedi kat göğü ve yedi kat yeri yaratan yoktan var eden sensin. Sen sonsuz kudret ve mutlak güç sahibisin. Sevdiğimin gönlünü yedi cemi endamıyla aklını fikrini kalbini bana meylettir, beni onun gözüne güzel göster.

Geri Döndürme Duasının Kabul olması için (Ya Mucib) Esmasıyla Dua Edin

Bismillahirrahmanirrahim. Ya Vedud 55 kere okunur ve akabinde, şöyle dua edilir. Ya Mucip Kulların sana dua ettiğinde ona cevap veren ve kabul eden sensin. Eller sana açıldığında dua eden kişileri kapından çevirmeyerek dualarını kabul eden yüce Allahım. Sana Dua ediyorum kullarına cevap verip istediklerini karşılıksız yerine getirmeye kadir olan sensin. Sevdiğim insanı bana yakınlaştır onu bana muti ve ram eyle gönlünü önce iman ile sonra bizim sevgimizle doldur ya Rabbim.

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme Ritüeli

Ritüel İnsanların kutsal olarak kabullendiği bir şeyi bazı adap ve kaidelere uygun şartlarda yapılması demektir. Eski sevgiliyi geri döndürme ritüeli yapmak isteyen bir kimse inançlı bir şekilde bu ritüeli uygularsa sevdiği insanla arasındaki tüm olumsuzlukları ve engelleri kaldırır. Uygulayacağınız ritüel büyü değildir yapılış kaideleri ve uygulama yöntemleri tamamen okunacak dua ve kurandan ayet zikirleri okunmasından ibarettir.

Haftanın her günü bu ritüeli yapmanız uygundur. Eski sevgiliyi geri getirme aşk ritüeli dualı yöntemi denedikten sonra bu ritüeli yapmanızı tavsiye ederim. Ayrılan eşler ve platonik aşk acısı çeken kişilerin bu ritüeli yapması uygundur. Ritüeli yaparken hangi gün ve saatlerde yapacağınız çok önemlidir.

Kesinlikle müşteri saati olan vakitlerde aşk ve çevirgel ritüeli yapılmalıdır.

  • Müşteri saati Eski Sevgiliyi geri getirme ritüeli yapılabilir.
  • Pazartesi(zeval vakti yani güneşin tam tepe noktaya ulaştığı an)
  • Salı (Akşam ezanından sonra)
  • Çarşamba (Öğlen ezanından sonra)
  • Perşembe (Sabah ezanından sonra)
  • Cuma (Mabeyn yani öğle ile ikindi arası)
  • Cumartesi (Kuşluk vakti sabah 08:30-10:30 arası)
  • Pazar (İkindi namazından sonra)

Abdestli bir şekilde ritüel yapılmalıdır gün ve saati kendiniz seçebilirsiniz. Rum suresi 21. Ayeti okunmalıdır. Kaç defa okuyacaksınız kendi isminizin Ebced değerleri sayılarının toplamı kadar okumanız gerekiyor. İsimlerinizin Ebced değerlerini öğrenmek için arama motoruna isminizi yazın ve sonuna Ebced değeri yazın.. arama yapın isminizin Ebced değerini gösteren web sitelerine bakın ve anne adınız ve kendi isminizin Ebced değerlerini toplayın. Sonra karşı tarafında Anne adı ve kendi isminin Ebced değerlerini toplayın çıkan sayı kadar Rum suresi 21. Ayeti okunmalıdır.

  • Anlamayanlar olursa yorum kısmında isimlerini yazarlarsa okunacak toplam sayıyı verebilirim.
  • Sevdiğiniz insanın Anne ismini bilmediğiniz durumlarda “HAVVA ismi (21 Ebced Değeri)” olan sayıyı kullanabilirsiniz.

Rum Suresi 21. Ayet

Bismillahirrahmanirrahim.
Ve min ayatihı en haleka leküm min enfüsiküm ezvacel li teskünu ileyha ve ceale beyneküm meveddetev ve rahmeh inne fı zalike le ayatil li kavmiy yetefekkerun.

Rum suresi 21. Ayeti Anlamı

O’nun ayetlerinden biri de, sizin için kendi cinsinizden eşler yaratmasıdır. Siz, onunla dinginleşir huzur bulursunuz. Birbirinize karşı, aranızda sevgi ve rahmet oluşturdu. Düşünen bir toplum için bunda nice ayetler vardır.

İsim bilgilerinizin Ebced değerlerinin toplamı olan sayı kadar Rum suresi 21. Ayeti okunur. Unutmayın ara vermeden bir oturuşta okumanız gerekiyor. Bu ritüeli 7 gün hiç ara vermeden devam etmeniz gerekiyor her gün aynı sayıda ve belirtilen saatlerde okumalısınız. Kadınlar özel günlerde okuması uygun değildir…

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme 14 Gün Kuralı

Dualı ritüel yapmak etkiyi ve tesiri hızlandırmak için önemlidir eski sevgiliyi 1 günde geri getirme duası denenmiş ve tesirlidir. Ve Elgaytü Aleyke Mehabbeten Minni Duası etkileri sayesinde ritüel 14 gün kuralı ile hızlı sonuç verecek şekilde çalışmaktadır. Etkisi 1 günde başlar ve 14 gün içinde karşı taraftan beklediğiniz tüm olumlu gelişmeler sizi şaşırtacaktır. 14 gün boyunca “Ve Elgaytü Aleyke Mehabbeten Minni Duası” duası okunur ve karşı taraf okumalar esnasında olumlu ve pozitif düşünülmelidir. Okumalar pazar günü yatsı namazından sonra yapılmalıdır hiç ara vermeden her akşam yatsı vakti girdikten sonra çevirgel duası ritüelini uygulamaya devam edin. Eski sevgiliyi geri döndürme 14 gün kuralı bu noktada çok önemlidir ritüelin en önemli kuralı sevdiğini düşün ve 14 gün boyunca her gün 1227 kere duayı oku! Büyü değildir duadır anlamı; “Sana, Kendimden muhabbet (sevgi) verdim.” anlamına gelmektedir. Eski sevgiliyi geri getirme 1 günde geri getirme ritüeli etkisindedir. Yaşadığın deneyimleri yorumlarda paylaş..

Engelleyen Erkek Psikolojisi Ritüel ile Nasıl Kırılır?

Engelleyen Erkek Psikoloji nasıl kırılır? Dualar ve Ritüeller sizi tüm iletişim platformlarından engelleyen kişinin psikolojisini kırabilir. Bahsedilen ritüel ve okunacak dualar sayesinde sevdiğiniz insanın size karşı düşüncelerini pozitif yönde değiştirmeniz mümkün.

Bakara Suresi 186 Ayetinde şöyle buyrulmaktadır.

Kullarım sana, benden soracak olurlarsa, şüphesiz ki ben onlara yakınım. Dua edenin duasına icabet ederim. (Öyleyse) onlar da benim davetime icabet etsinler ve bana iman etsinler ki (akıl, doğruluk ve olgunluk sahibi olan) rüşt ehlinden olsunlar. (2/Bakara 186)

Eski Sevgilinin Sana Döneceğini Nasıl Anlarsın?

Gideni geri getirmek için en etkili ritüel olan, Eski Sevgiliyi geri döndürme duası yapıldıktan sonra etkisi ve tesiri hemen başlar. Sevdiğiniz insanın düşüncesi ve hisleri size karşı pozitif yönde değişir, sizi aramak görmek ve sesinizi duymak ister. Yaptıklarından pişmanlık duyar ve sizi kaybetmekten korkar, Eski sevgiliyi geri getirme ritüeli sayesinde muradınıza ermiş olursunuz.

Dualı Ritüel Yaparak Soğuyan Erkek Nasıl Düzelir?

Ünlü ve Güvenilir Medyum hocalar Giden sevgiliyi geri çevirme hakkında bir çok ritüel ve dualı vefkler hazırlamışlardır. En etkili geri döndürme duası yukarda bahsedilen ritüellerdir uygulandığında soğuyan sevgilinin kalbi ve hisleri size karşı değişmeye başlar.

Erkeğin Geri Dönüş Sinyalleri

Erkeğin geri dönüş sinyalleri vardır bunları anlamak mümkün seni arayıp sormaya başlar ve kendince sebepsiz tartışmalar çıkartır. İnadını kıramadığı için suçlamaktan hiç çekinmez kendini haklı görür ve senle görüşmek ve ilişkinizin neden bu duruma geldiğini bunları konuşmak ister. Siz tabii hemen hislerinize kapılmayın ve mesafeli olun ona karşı zaafınız varsa asla belli etmeyin! Sessiz ve sakin olun kendinize güveniniz tam olsun. Bu halinizi korursanız Erkeğin geri dönüş sinyalleri size karşı pozitif tam beklentilerinizi karşılayacak yönde olacaktır.

Karısından Soğuyan Erkek Belirtileri ve Ritüelin Olumlu Etkileri

Karısından soğuyan erkek belirtileri nelerdir? Eşinizin teni teninize değse temastan rahatsızlık duyuyorsa, konuşurken gözlerinize bakmak istemiyorsa, sizi azarlar gibi konuşuyorsa, eve çok geç saatlerde geliyorsa, eşini ve çocuklarını ihmal ediyorsa… Karısından soğuyan erkek belirtilerinin başlıca sebepleri bunlar diyebiliriz her ne sebep olursa olsun çevirgel duası sayesinde sevdiğinizle aranızdaki buzları eritebilirsiniz.

Eski Sevgiliyi Geri Döndürme ritüeli büyüsüz bir işlemdir bu ritüel sayesinde karşı tarafın hisleri ve düşünceleri size karşı olumlu yönde değişmeye başlar. Yukarı kısımda Geri döndürme ritüeli nasıl yapılıyor detaylı olarak anlatılmıştır.

Eski Sevgiliyi Geri Getirme Ritüeli Yapıldığında etkileri hemen başlar, kişinin aklı, kalbi sizin için hisleri olumlu olarak size yönelik pozitif değişir. Yüz yüze veya telefonda Konuşma isteğinin artması ve sizi görmek istemesi gibi belirtiler göstermeye başlar.

Gideni Geri Getirme Büyüsü olarak kesinlikle düşünmeyin burada bahsedilen her şey dua ve ritüeldir. Genellikle önceden belirlenmiş bazı kurallara göre icra edilen dualar ve tılsımlar kullanılarak yapılan şeylere ritüel denir.

Eski Sevgiliyi Geri Getirme ritüeli büyü değildir yukarıda bahsedilen dualar ve ritüeller sayesinde olumlu gelişmeler meydana gelmektedir. Büyü ile bir kimseyi etkilemek ve etki altına sokmak günah ve haramdır.

Giden Eşi Geri Getirme Duası etkileri sayesinde beklentileriniz karşılanır, giden eş, giden sevgili ve platonik aşk acısı çekenler için çevirgel duası ile yapılan ritüel kesinlikle etkili olacaktır.

Eski Sevgilim geri döndü nasıl davranmalıyım diyorsanız, ona karşı daha sakin ve çok soru sormayan tavrınızı koruyun. Onunla çok ilgileniyormuş gibi olmayın ilişkiniz esnasında hatalı şeyler yaptığınızı düşündüğünüz şeyleri kesinlikle yapmayın.

Erkek Ayrıldıktan Sonra Tabii ki kâhin değiliz ama üç hafta içinde özlem duyması ve pişmanlık duymaları başlar. Fakat ortalama olarak ayrıldıktan sonra 14-41 gün arasında ne yaparsa yapsın, sen çevirgel duası ve ritüelini uyguladığında sana dayanamayıp hemen dönmek isteyecektir.

Seni isteyen kadın engeller varsa hislerine mani olur ve sana dönmez! Eğer hayırlı ve haram olmayan bir yöntem istiyorsan büyü yapmadan yaptırmadan sevdiğim kadın bana bağlansın istiyorsan bu ritüeli yapmanda sakınca yoktur.

Seni İsteyen erkek aklı kalbi senin düşünür hayallerine kadar giresin ve bunu gizlemeye çalışsa da başarısız olacaktır. Hisleri ve duyguları sana karşı daha olumlu ve aşk dolu olacaktır! Ona karşı hemen yelkenleri suya indirmeyin..

Geri döndürme ritüeli genelde her şeyi doğru yaptığınızdan eminseniz 14 günde sonuç verecektir. Ritüelin adı "Eski Sevgiliyi geri döndürme duası 14 gün kuralı" denilmesindeki sebep budur. Sonuç alanlar yaşadıkları deneyimleri yorumlar kısmında yazarlarsa uygulamak isteyenler için faydalı olacaktır.

3.7 6 oy
Değerlendirme
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerini paylaş yorum yap..x