img

Paylaş

img

Paylaş

img

Paylaş

Rüyada Para Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Para görmek ne anlama gelir? İslami ve Dinen rüya tabirleri yorumu. Rüyada çok para görmek ne demek? Kağıt ve demir para görmek, deste deste tomarla kağıt para görmek ve yabancı para görmek hakkında rüyaların dini tabirleri ve anlamı.

Rüyada para görmenin anlamı paranın eski ve yeni olması, kağıt para ve bozuk para olmasına göre farklı tabirleri vardır. Rüyada para gören kimse hemen ertesi gün ele geçecek nakit ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik finansal gelişmeyi temsil eder. Rüyada bozuk para hızlı tecelli eden bir kazanç ve menfaatin habercisidir. Kağıt paranın miktarı çok ise, rüyayı görenin kadri yüce biri olduğuna delâlet eder. Rüyada parayı elinde gören kişi nimet, mal ve yüce mertebelere erişir.

Câfer-I Sâdık Hazretleri Para görmek hakkında şöyle buyururlar:
— Rüyada para görmek bol rızka, aynı yıl içerisinde kazanç ve mal kazanmaya delâlet eder. Para topladığını gören, ahireti dünyaya tercih eder; rüyada para saydığını gören ise ahiret üzerine dünyayı tercih eyler…

  • Câfer-i Sâdık Hazretleri demiştir ki: Rüyada Para görmek beş şekilde tabir olunur:
  • Riyaset, ileri görüş, üstün zekâ,
  • Yatırım, yücelik, yükselmek,
  • Rütbe, derece,
  • İzzet ve şeref,
  • İş ve kariyerin gelişmesi, Makam…

Rüyada Kağıt Para Görmek

Rüyada Kağıt para görmek istek ve muradına nail olmaya, emre ve yasağa uymağa delâlet eder. Yolculuk yapan biri rüyada kağıt para görmesi emniyette ve mutlu bir yolculuk yapmasına işarettir. Bu rüya onun hakkında hayra delâlet eder. Yine yüksek mevki sahipleri ve kariyer sahibi bir iş insanı rüyada kağıt para toplamak ile alakalı rüya görse hayra ve yüceliğe işlerinde başarıya delâlet eder..

Rüyada Bozuk Para Görmek

Rüyada Bozuk para görmek rüya sahibinin şeref ve izzetle daima ilerlemesine ve yüksek makamlar elde etmesine işarettir. Bozuk paranın yanında yılan görülmesi ve Rüyada yılan görmek diyanet yorumunda bozuk para, metal, gümüş para, sikke türünde paralar görmek düşmanlarının zulmü ve kıskançlığını göstermektedir.

Rüyada Demir Para Görmek

Rüyada Demir para gören kimse sıkıntı ve endişe duyacağı bir döneme gireceğinin habercisi olarak yorumlanmaktadır. Demir para toplamak rızkının bereketine ve malının fazlalığına delâlet eder. Rüyada Yabancı demir para görmek yurtdışı seyahat ve iş gezisi veya yabancı bir ülkeye yerleşme konularını beyan etmektedir.

Rüyada Çok Para Görmek

Rüyada Çok para görmek kısa bir zaman içinde çok sevince ve sıhhatin düzeleceğine, çok istediği maddi bir mal, mülk satın alımının kolaylaşmasına işarettir. Rüyada yerde çok para görmek ganimet ve sürpriz bir gelişmeyi ifade eder bu rüya aynı zamanda miras habercisi olarak yorumlanır.

Rüyada Yırtık Para Görmek

Rüyada Yırtık para görmek fitne, şer ve israfla malı zayi etmekle tabir olunur. Yırtık paralar gören kimse sıkıntı ve endişe içinde olacağı bir döneme girer. Yabancı yırtık para gören kimse devlet ve resmi bir daireden hakkında inceleme veya lehine karar verilmesine işaret etmektedir.

Rüyada Para Saymak

Rüyada Para saymak kazançlı bir işte muvaffak olmaya, kendi işinin sahibi olmaya, zenginler ehlinden sayılacak kazançlar elde etmeye delalet eder. Bu rüya bazen de rüya sahibi erkek ise şerefli ve güzel bir kadınla evlenmeğe delalettir.

Rüyada Tomarla Para Görmek

Rüyada Tomarla para görmek kazanç ve ganimete nail olacağına işarettir. Yine bir kimse rüyada tomarla para görmesi paranın miktarı bilinmiyorsa, büyük bir şahsiyetten nimete ve menfaate erişeceğine yorumlanır.

Rüyada Yabancı Para Görmek

Rüyada Yabancı para görmenin anlamı güzel bir şekilde anılmaya ve faydalı bir eser ortaya çıkarmaya ve yapmakta olduğu iş hakkında başarılı olmaya işaret eder. Rüyada Yabancı paralar görmenin anlamı istediğini elde etmeye ve arzu ettiği mal, mülk, ganimet, miras gibi şeylerin kolayca yerine gelmesine işaret etmektedir.

Rüyada Deste Deste Kağıt Para Görmek

Rüyada Deste deste kağıt para görmenin anlamı şerefli ve mevki sahibi bir kimseden gelecek manevi destek ve maddi yardım olarak rüya tabirleri yorumlanmaktadır. Rüyada deste deste para görmek eğer bu paraların sahibi olduğunuzu görmüşseniz miktarı belirsiz iyi bir kazancın habercisi olarak yorumlanır.

5 1 oy
Değerlendirme
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerini paylaş yorum yap..x