img

Paylaş

img

Paylaş

img

Paylaş

Medyum Recep Kaplan Hoca Şikâyet ve Yorumları

Medyum Recep Kaplan hoca hakkında yorumlar ve şikayetler neler? dolandırıcı mı, sahtekar mı? Gerçek deneyim yaşamış kullanıcı yorumları ile Medyum Recep Kaplan Hocayı tanıyın.

Medyum Recep Kaplan yorumları neler, şikayet var mı, Sahtekar mı, Dolandırıcı mı? Çeşitli konularda danışmanlık hizmeti almak isteyen kişiler Medyum Recep Kaplan yorumları ve şikayetleri ile değerlendirme yapabilirler. Medyum Recep Kaplan hocayla iletişime geçerek aklındaki soruları hocaya sorabilirler. Manevi varlıklarla temas halinde olduğu bilinen bu kişi Türkiye’nin en meşhur medyumlarından birisi olarak değerlendirildiği iddia edilmektedir. Bu nedenle pek çok ünlünün bu medyuma danıştığı bilinmektedir. Medyum Recep Kaplan’ın namı ülke sınırlarına bile taşmıştır deniliyor. Medyum Recep Kaplan Hoca hakkında şikayetler ve tavsiyeler varsa, Gerçekleri sizlerin deneyimleri ve yorumlarıyla analiz etmek isteyenler için yorum ve şikayet yapmaktan çekinmeyiniz.

Recep Kaplan’ın çalışma alanları arasında parapsikoloji, cinler alemi, hipnotizma, bio enerji ve ledün ilmi dahil olmak üzere pek çok konu vardır. İnternet sitesi üzerinden kendisiyle irtibata geçmek mümkündür. Randevu usulüyle çalıştığı bilinen medyumun yoğun bir programa sahip olduğu bilinmektedir. Her ne kadar medyum olarak nitelendirilse de Recep Kaplan kendisini esasında cinci hoca olarak tanımlamaktadır.

İnsanlara faydalı olmak adına bu mesleği icra ettiği bilinen Recep Kaplan yapmaya çalıştığı şeyin astrologlardan, astroloji uzmanlarından, manevi şifacılardan, falcılardan, büyücülerden ve diğer bazı kişilerden farklı olduğunu iddia etmektedir. Kaplan’ın medyum unvanını taşımasının temel nedeni bu işi alenen yapmak istiyor olmasıdır. Kaplan bu sayede kendi kitlesini oluşturmayı başarmıştır.

Medyum Recep Kaplan Hoca Kim?

Kaplan 1968 senesinde Yozgat’ta dünyaya gelmiştir. Ufak bir köyde çocukluğunu geçirmiş olan Kaplan sonrasında ailesiyle birlikte Ankara’ya taşınmıştır. Maddi konularda sorunlar yaşayan Kaplan ailesinin sekiz çocuğu bulunmaktadır. Annesinin vefatından etkilendiği bilinen Recep Kaplan aslında gayet normal bir çocukluk ve gençlik dönemi geçirmiştir.

Cinni varlıkların kendisine yedi yaşındayken göründüğünü söyleyen Kaplan’ın aslında gayet standart bir aile yaşantısı vardır. 1993 senesinde evlenmiş olan Recep Kaplan hakkında araştırma yapan kişiler Kaplan’ın üç çocuğu olduğunu keşfedeceklerdir. Çocuklarıyla çok iyi geçindiği bilinen Recep Kaplan, ailesiyle sık sık vakit geçiren bir babadır. Çocukları gayet başarılı sayılabilecek kişilerdir.

En büyük oğlu dart sporuyla ilgilenmektedir. İki kere milli takıma seçildiği bilinen bir gerçektir. En son elde edilen bilgiye göre ortanca oğlu şu an üniversite okumaktadır. En ufak oğlunun da üniversite hazırlık döneminde olduğu kayıtlara geçmiştir. Eşiyle ve oğullarıyla arasının gayet iyi olduğunu belirten Kaplan böylece ideal bir baba ve eş profili çizmektedir.

Medyum Recep Kaplan Dolandırıcı Mı?

Medyumluk uğraşını Türkiye’de kurumsal olarak ilk yapan ilk kişi olarak bilinen Recep Kaplan bu nedenden dolayı pek çok kişinin güvenini kazanmış durumdadır. Bu işten gelir elde ederek Türkiye’de vergi veren ilk kişi olarak tarihe geçmiştir. Manevi varlıklara inanan ve çeşitli konularda danışmak için medyum arayan kişiler bu nedenle Kaplan’la iletişime geçmek isterler.

Medyum Recep Kaplan şikayetleri ile alakalı ufak bir araştırma yapıldığında Kaplan hakkında herhangi bir şikayet bulunamayacaktır. Kaplan’a danışan kişilerin aldıkları hizmetten memnun oldukları düşünülebilir. Kaplan hakkında ufak bir araştırma yapıldığı vakit bu medyumun pek çok ünlüyle fotoğrafı olduğu görülebilir. Kaplan, kendisine danışan iş adamları ve politikacılar olduğunu deklare eder.

Türkiye’den en ünlü medyumlar arasında bir sıralama yapılsa Kaplan’ın ilk sıralarda yer alacağı düşünülebilir. Kendini falcı, hoca, cinci hoca, şifacı ya da parapsikolog olarak tanıtan kişiler gibi dolandırıcı olmadığını belirten Kaplan, Allah vergisi bazı güçleri olduğunu söylemekten çekinmemektedir.

Medyum Recep Kaplan Yorumlar Neler?

Kaplan hakkında internette yazılan yorumların önemli bir kısmı aslında bu medyumun katıldığı televizyon programlarıyla alakalıdır. Bu programlarda dikkat çekici açıklamalara imza atan Kaplan bu nedenle bazı kişilerin dikkatini çekmiştir. Televizyonda cam yemesiyle epey ünlenen Kaplan’ın becerilerinin bununla da sınırlı olmadığı bilinmektedir. İnternette yapılan yorumlara göre bu medyum bir kişinin sadece fotoğrafına bakarak o kişinin geçmişiyle alakalı bazı bilgiler verebilir.

Medyum Recep Kaplan hakkında yorumlar yazan kişilerin belirttiğine göre medyum %100 oranında memnuniyet garantisi vermektedir. Yaptığı işle alakalı kendisine gayet güvendiği bilinen Recep Kaplan katıldığı bir programda büyü bozma karşılığında 100 bin € aldığını belirtmiştir. Bir zamanların gayet popüler programlardan biri olan A Takımı’nda yaptığı açıklamaya göre evini 1 milyon € karşılığında almıştır.

İnternet üzerinden danışanlarıyla irtibata geçen medyuma herkes dilediği vakit e-posta gönderebilir. Bu sayede pek çok problemin çözümü mümkün olabilir. Recep Kaplan genellikle manevi reçeteler konusunda ön plana çıkmaktadır. On yaşından beri bu işi bir şekilde yaptığını söyleyen Kaplan şimdiye dek pek çok kişiye yardım ettiğini belirtir.

Medyum Recep Kaplan Sahtekâr Mı?

Söz konusu medyumlar olduğunda toplumun büyük bir kesimi bu kişilere karşı mesafeli davranmaktadır. Bunun iki temel sebebi vardır. Pek çok kişi gelecekten haber verme, fal ya da büyü gibi kavramlara inanmaz. İnanan kişiler de genelde dolandırılmaktan çekinirler. Piyasada yer alan bir sürü medyum aslında herhangi bir güce sahip değildir.

Medyum Recep Kaplan güvenilir mi? Bu soruyu kendi soran kişiler genellikle internetteki haberlere denk gelmektedir. Kaplan’ın pek çok ünlüye danışmanlık hizmeti verdiği bilinmektedir. Uzun süredir bu işi yaptığı bilinen Kaplan her daim göz önünde yer alan bir medyumdur. Hatalı bir uygulaması söz konusu olduğunda bunun ünlü kişiler tarafından dillendirileceği düşünülebilir.

Şimdiye kadar herhangi bir ünlünün, siyasetçinin ya da iş adamının Kaplan hakkında olumsuz bir şey söylediği kayıtlara geçmemiştir. Kaplan ile tartışan ve zıt düşen kişiler genellikle bu medyumla aynı programda yer alan kişilerdir. Bir zamanlar televizyonda sık sık yer alan Recep Kaplan uzun süredir herhangi bir programa katılmamıştır.

Medyum Recep Kaplan Şikâyet Var Mı?

Kendi alanında oldukça meşhur bir isim olan Recep Kaplan’ın çok sayıda danışanı vardır. Yapılan araştırma sonucunda bu danışanların Kaplan hakkında herhangi bir kötü yorum yazdığı görülmemiştir. İsmini geniş bir kitleye duyurmuş olan Kaplan verdiği röportajda aslında medyum olarak anılmak istemediğini belirtmiştir.

Medyum Mehmet Kaplan yorumları oldukça bilgilendirici olabilir.. Hocayı gönülden destekleyen hayranları hoca hakkında çok iyi yorumlar yazmaktadır. Sosyal medyada hocanın hayranları bir araya gelerek bir ekip bile oluşturmuştur. Bu kişilerin bazıları Kaplan’la görüşmüş kişilerdir. İnternette yazdıklarına göre aldıkları hizmetten memnun kalmışlardır.

Mehmet Kaplan hakkında yapılan yorumlar genellikle kendisinin açıklamalarıyla alakalıdır. Kendisi popüler bir kişilik olarak kabul edilmektedir. Bir zamanlar televizyonda sık sık görünürken günümüzde internet ortamında yer almaktadır. Dileyen herkes derdini bu medyuma anlatabilir. Yazılan e-postaların gizli kalacağını söyleyen Kaplan bu nedenle pek çok kişinin ilgisini çeker.

Medyum Recep Kaplan Büyü Yaptıranlar

Kendi sitesinde belirttiğine göre Recep Kaplan herhangi bir şekilde büyü yapmaz ve yaptırmaz. Kendisinden böyle bir uygulama talep edildiğinde bunu kesin bir dille reddettiğini söyler. Büyünün doğru bir uygulama olmadığını belirten Kaplan, çevresindeki kişileri bu konuda uyardığını belirtir. Büyünün cehennem yolunu açan bir şey olduğunu söyleyen Kaplan aynı zamanda fal da bakmaz.

Durum böyle olunca Medyum Recep Kaplan işlem yaptıranlar hakkında herhangi bir bilgi elde etmek mümkün değildir. Kaplan’ın beyanatı esas alındığı vakit bu medyumun büyü yapma hizmeti vermediği net bir şekilde görülür. Fal ve büyü meselesi Kaplan’ın hassas noktasıdır. Mesleğinin yanlış anlaşıldığını düşünen Kaplan bu nedenden ötürü kendisine haksızlık yapıldığını düşünmektedir.

Yurt dışında kendisiyle aynı işi yapanların el üstünde tutulduğunu belirten Kaplan, Türkiye’de bu durumun tam tersi olduğuna dikkat çeker. Kendisiyle benzer yeteneklere sahip olan kişilerin batı dünyasında devletler tarafından değerli bulunduğunu belirtmiştir. Bu nedenden ötürü artık Türkiye’de medyum olarak anılmak istemediğini belirtir.

Medyum Recep Kaplan Vefk Yaptıranlar

Vefk işlemini hakkında çeşitli fikir ayrılıkları vardır. Din İşleri Yüksek Kurulu Başkanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre vefk kesinlikle haramdır. Dörtgen bir şekil içerisine bazı sayı ve harfler yazılması işlemi olarak kabul edilen vefkin belli bir koruma sağladığı iddia edilir. İnanışa göre vefk yaptıran kişileri koruması için Allah bir cin görevlendirir.

Medyum Recep Kaplan şikayet oranını azaltmak adına internet üzerinden herhangi bir şekilde vefk hizmeti vermez. Korona virüs salgını nedeniyle Kaplan internette bir yazı paylaşmıştır. Bu yazıda belirttiğine göre vefk işlemi kişileri hastalıktan korumaz. Buna Covid-19 hastalığı da dahildir. Kişilerin bu tür işlemlerden medet umması doğru değildir.

Recep Kaplan vefk ve muskanın aynı şeyler olduğunu öne sürer. İnsanları belli tehlikelerden korumak adına yazılan muskalarda genellikle çeşitli ayetler ve sureler yer almaktadır. İnternet sitesinde yazılan bilgilerden yola çıkarak Kaplan’ın muska yazma işlemine sıcak baktığı söylenebilir. Kendisini yazdığı muskalar hakkında internette herhangi bir bilgi yoktur. Vefk hizmeti alan kişiler yorumlarda bu deneyimlerini anlatabilirler.

Medyum Recep Kaplan Hoca İnternet Web Sitesi

Türkiye’nin en ünlü medyumlarından olan Recep Kaplan’ın resmi internet adresi ve kendisi hakkında yazılan Medyum Recep Kaplan yorumlar ve şikayetleri okuyabilirsiniz. Kaplan hakkında oldukça detaylı bilgilere sahip olunmasını sağlayan bu sitede Kaplan’ın çalışma alanlarını izah eden sayfalar da vardır. Siteyi aktif bir şekilde kullanan Kaplan bu sayede kitlesiyle iletişim halinde kalmaktadır.

Medyum Recep Kaplan Hoca İletişim Adresi

E-mail adresine e-posta göndererek medyumdan randevu talep edilebilir. Kaplan’ın gayet yoğun bir programa sahip olduğu bilinmektedir. Ayrıca Medyum Recep Kaplan telefon numarası ile şahsına ait numaralı hattı kullanarak Kaplan’ın ekibiyle iletişime geçilebilir. Medyum Recep Kaplan iletişim adresleri herkese açık adreslerdir. Bu sayede Türkiye’nin ve dünyanın hemen her yerinden kendisine ulaşmak mümkündür.

İnternet sitesinde yapılan açıklamaya göre Recep Kaplan dinen caiz olmayan hiçbir uygulamayı hayata geçirmez. Kanunlara aykırı herhangi bir faaliyette bulunmaz. Kendisine gönderilen e-postalardaki bilgiler her daim gizli tutulur. Kaplan herhangi bir şekilde fal bakmaz ve büyü yapmaz. Üstte yer alan e-posta adresini kullanarak ya da resmi sitedeki Bize Ulaşın sayfasına giderek Kaplan’la temasa geçilebilir.

Medyum Recep Kaplan Yaptığı Vefk ve Büyü Çalışmaları

Recep Kaplan’ın icra ettiği çalışmalar dini açıdan herhangi bir şekilde sakıncalı değildir. Haram olan şeyleri kesinlikle yapmadığını belirten Kaplan bazı meseleler konusunda pek çok kişiye yardımcı olmaktadır. Şans ve rızık konusunda kendini yetersiz hisseden kişilerin bu durumda olmasının nedeni büyü, nazar, göz ve cin musallatı olabilir. Kaplan böylesi durumlara müdahale etmektedir. Medyum Recep Kaplan rüya tabirleri yorumu yaptığını da duyurmuştur.

Medyum Recep Kaplan manevi anlamda sıra dışı davranışlar sergileyen kişilere de yardımcı olabilir. İstem dışı davranışlarda bulunanlar ve iradesi dışında hareketler yapanlara yardımcı olan Kaplan aynı zamanda fobileri olan kişilerin de bu fobileri atlatmasını sağlamaktadır. Daha kaliteli bir yaşam sürmek için Kaplan’a danışılabilir. Danışma sırasındaki deneyimler yorum kısmında paylaşılabilir.

İş, okul ve aile hayatında yeterli doyumu elde etmek isteyen kişiler de pek ala Kaplan’a başvurabilir. Kuran’daki ayetlerden feyz alarak ve çoğu durumda bu ayetleri kullanarak kişilere yardımcı olan Kaplan şimdiye dek binlerce kişinin hayatını değiştirdiğini iddia etmektedir. Hekimler tarafından müdahale edilmesi gereken hastalıklar dışında pek çok konuda kendisine danışılabilir. Dine ve yasalara aykırı olmayan işlemler için kendisinden yardım talep edilebilir. Medyum Geylani hoca da aynı şekilde ulvi ve rahmani çalışmaları olduğunu iddia edilen Medyum hocalar arasında yer almaktadır.

2.3 4 oy
Değerlendirme
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşüncelerini paylaş yorum yap..x